Blender wszechrobiący - zrobi dla Ciebie wszystko

Blender wszechrobiący - zrobi dla Ciebie wszystko

Poleć znajomemu
2016-06-27 14:04:52

W wyjątkowym konkursie Bosch można wygrać 2 500 zł lub zwrot gotówki. Wystarczy zakupić jeden z blenderów objętych promocją i stworzyć przepis na tematyczne danie wykonane przy pomocy urządzenia. Akcja potrwa do 31 lipca 2016 roku, a do udziału w niej zachęcać będą również blogerzy kulinarni, którzy zmierzą się z nie lada zadaniem: przyrządzaniem potraw wyłącznie przy pomocy blendera.

Konkurs obejmie cztery edycje tematyczne: śniadanie do łóżka, zupa pełna ciepła, obiad od serca i deser na osłodę. Zadaniem konkursowym jest stworzenie przepisu na potrawę przygotowaną przy użyciu blendera, sfotografowanie jej i przesłanie zgłoszenia w formularzu na stronie www.bosch-home.pl. Przepis powinien odpowiadać właśnie trwającej edycji tematycznej, jednak by zwiększyć swoje szanse na wygraną, można wziąć udział w każdej z nich. Nagrodą główną w każdej edycji konkursu jest 2 500 zł oraz dziesięć nagród dodatkowych w postaci zwrotu gotówki za zakup urządzenia.

Blendujący blogerzy

By pokazać funkcjonalność blenderów Bosch, marka rzuciła wyzwanie dwóm blogerom kulinarnym, którzy zmierzą się z zadaniem tworzenia pysznych potraw przygotowanych przy użyciu wyłącznie blendera. Efekty ich pracy mają zachęcić do eksperymentów w kuchni i wzięcia udziału w konkursie.

Zrobią dla Ciebie wszystko

Konkurs obejmuje blendery z trzech linii urządzeń. Linia MaxoMixx jest wyposażona m.in. w końcówkę z poczwórnym ostrzem QuattroBlade Pro, która zapobiega rozchlapywaniu żywności. Przedstawiciel serii ErgoMixx (MSM66155) oferuje z kolei specjalną końcówkę ProPuree, która idealnie rozetrze warzywa, ziemniaki czy owoce na gładką masę, tym samym sprawdzi się w przygotowaniu posiłków dla niemowląt.

Porcja na raz?

Z kolei blender CleverMixx wyposażony jest w dodatkową, drugą stopę miksującą SlimFoot, dzięki której możemy nie tylko szybko przygotować porcję obiadu dla najmłodszych, ale także małą ilość dressingu czy majonezu do sałatki bezpośrednio w małym naczyniu.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P