Surface Pro 4 z klawiaturą już od 3 999 zł i w atrakcyjnych zestawach

Surface Pro 4 z klawiaturą już od 3 999 zł i w atrakcyjnych zestawach

Poleć znajomemu
2016-10-20 13:33:00

Tylko do końca pierwszego tygodnia listopada za komputery Surface Pro 4 zapłacimy mniej. Konfiguracja z procesorem Intel Core M oraz klawiaturą Type Cover będzie w tym czasie kosztowała 3 999 zł, natomiast wersja z procesorem Intel Core i5 i 128 GB RAM na pokładzie - raptem o 250 zł więcej. Nowa oferta promocyjna to nie tylko obniżka cen.

Microsoft, wspólnie ze sklepami partnerskimi, skomponował również atrakcyjne zestawy Surface z akcesoriami. W przypadku zakupu wyższych modeli komputera Microsoft na nabywców czekają między innymi słuchawki Bose, kamera GoPro, monitor Samsung czy konsola Xbox One z grą Quantum Break. Promocje potrwają do 6 listopada, a urządzenia nimi objęte można znaleźć w sklepach EURO RTV AGD, X-Kom, Komputronik, Saturn i Media Markt.

Microsoft, we współpracy ze sklepami partnerskimi, wytoczył potężne argumenty mające zachęcić niezdecydowanych do zakupu komputera Surface Pro 4. Mowa nie tylko o znaczącej obniżce cen na podstawowe modele Surface, lecz również o atrakcyjnych zestawach z akcesoriami dla wyższych modeli Surface Pro 4, zaczynając od konfiguracji z procesorem Intel Core i5 z 256 GB RAM.

Sklep X-Kom przygotował dla nabywców składane słuchawki Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling. Charakteryzuje je unikalna konstrukcja around-ear, zapewniająca znaczącą redukcję hałasu z otoczenia, która jest na tyle lekka, że można je nosić przez cały dzień. Rynkowa cena tych słuchawek sięga ponad 1 300 złotych.

Sklep Komputronik postawił na kultową kamerę GoPro HERO 4 w miniaturowej wersji Session New, która posiada matrycę o rozdzielczości 8 MP, pozwalającą na filmowanie obrazu w jakości 1440p30, 1080p60 oraz 720p100. Kamera wyposażona jest w moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, ma dwa wbudowane mikrofony oraz wytrzymałą baterię. Jej rynkowa wartość wynosi około 949 zł.

Kupując wyższe modele Surface Pro 4 w sklepie EURO RTV AGD w zestawie odbierzemy 27- calowy monitor Samsung C27F591FDU Curved. Monitor obsługuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli) i posiada zakrzywiony ekran, dzięki czemu kąty widzenia są zdecydowanie bardziej wyraźne, a praca na Surface z takim monitorem staje się jeszcze bardziej efektywna. Rynkowa cena tego monitora wynosi 1 399 zł.

Natomiast sklepy Saturn oraz Media Markt przygotowały nie lada gratkę dla graczy. Osoby kupujące Surface Pro 4 w wyższych konfiguracjach mogą odebrać dodatkowo konsolę Xbox One w zestawie z grą Quantum Break. Xbox One i Surface Pro 4 to idealnie zgodne małżeństwo. Dzięki systemowi Windows 10, który obsługuje zarówno konsolę Xbox jak i Microsoft Surface użytkownik ma możliwość streamowania gier z konsoli na komputer. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdyby miało dojść do konfliktu rodzinnego czy oglądać telewizję czy pograć. 12’3 calowy wyświetlacz komputera Surface Pro 4. Ekran Surface Pro 4 dysponuje rozdzielczością 2736 x 1824 pikseli, dzięki czemu graczom nie umknie żaden szczegół uruchomionej na konsoli gry. Ceny tego zestawu na rynku zaczynają się od 999 zł.

Surface Pro 4 to następca laptopa. To ultrabook zamknięty w obudowie tabletu, zaprojektowany z myślą o osobach prowadzących mobilny styl życia. Jego bateria pozwala nawet na 9 godzin ciągłej pracy, bez konieczności ładowania komputera. Cechują go niewielkie gabaryty: waga licząca nieznacznie ponad 760 gram i smukła obudowa, mierząca zaledwie8,45 mm. Do każdego komputera Surface Pro 4 dodawane jest również eleganckie pióro Surface Pen, mocowane magnetyczne do obudowy, które umożliwia użytkownikom Windows 10 rysowanie bezpośrednio na ekranie Surface, sporządzanie odręcznych notatek czy edycję stron internetowych.

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P