Pralki z technologią Eco Bubble i AddWash - ruszyła nowa promocja firmy Samsung!

Pralki z technologią Eco Bubble i AddWash - ruszyła nowa promocja firmy Samsung!

Poleć znajomemu
2016-10-24 10:16:34

Kup pralkę i odbierz półroczny zapas płynów do prania i płukania. Wystartowała nowa promocja konsumencka przygotowana przez firmę Samsung we współpracy z P&G. Akcją objęte zostały pralki z technologią Eco Bubble oraz AddWash.

Kupując pralki Eco Bubble otrzymać można półroczny zapas płynu do prania Ariel i płynu do płukania Lenor. Ponadto osoby, które wybiorą modele Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash dostaną w prezencie praktyczny kosz na pranie. Promocja potrwa do końca listopada.

Eco Bubble i AddWash to dwie najważniejsze technologie zastosowane w pralkach firmy Samsung. Dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, rozwiązanie Eco Bubble efektywniej usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze, ułatwiając wnikanie detergentu w tkaninę i chroni ją jednocześnie przed zniszczeniem. Dostępne są również modele Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash, dzięki którym możemy dodawać zapomniane ubrania w dowolnym momencie cyklu prania. Połączenie innowacyjnego systemu z praktycznymi drzwiami sprawia, że pranie staje się niezwykle skuteczne i proste. 

Promocja realizowana jest w ramach kampanii pod hasłem „Teraz możesz”. Za jej koncepcję kreatywną odpowiada Cheil Poland, realizację spotu - Platige Image i Dobro, natomiast komunikację PR prowadzi Havas PR.

Regulamin promocji oraz informacje o pralkach Samsung znaleźć można pod adresem www.ecobubble.samsung.pl

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P