CES2017: CTA ogłasza wyróżnionych w konkursie Best of Innovation

CES2017: CTA ogłasza wyróżnionych w konkursie Best of Innovation

Poleć znajomemu
2016-11-15 11:46:11

Consumer Technology Association (CTA), organizator największych na świecie targów elektroniki użytkowej CES2017, które odbędą się w dniach 5-8 stycznia 2017 roku w Las Vegas, ogłosił wyróżnienia w konkursie Best of Innovation. Wśród nagrodzonych znalazły się, m.in. papierowy dron, urządzenie do samodzielnego badania wzroku, rozwiązanie do malowania 3D w rzeczywistości wirtualnej czy aplikacja ułatwiająca życie osobom niedowidzącym. 

Doroczne nagrody CES Innovation Awards trafiają do tych produktów, które dzięki wybitnym projektom i rozwiązaniom wyznaczają nową jakość w dziedzinie elektroniki użytkowej. Produkty konkurują w 28 kategoriach obejmujących różne sektory rynku elektroniki użytkowej - od sprzętu komputerowego, poprzez urządzenia mobilne i aplikacje, po drony czy rozwiązania z zakresu smart cities. W każdej kategorii wyłaniani są zwycięzcy i wyróżnieni. Wszystkie nagrodzone produkty będą pokazywane w specjalnej strefie Innovation Awards Showcase podczas targów CES 2017 w Las Vegas. 

Wyrożnienia trafiają do najbardziej innowacyjnych i najlepiej zaprojektowanych produktów z rynku elektroniki konsumenckiej” mówi Karen Chupka, Wiceprezes CTA ds. CES oraz Korporacyjnej Strategii Biznesowej. „Te przedmioty w najlepszy sposób pokazują siłę i potencjał rynku - potencjał do tworzenia rzeczy i rozwiązań, które zmieniają nasz świat i sprawiają, że nasze życie staje się lepsze”.

źródło: ces/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P