Kup pralkę i odbierz wyjątkowy zestaw do prania

Kup pralkę i odbierz wyjątkowy zestaw do prania

Poleć znajomemu
2017-02-24 07:56:39

W promocyjnym zestawie, poza zapasem płynów do prania i płukania, znajduje się praktyczny pojemnik na proszek i kosz na pranie. Aby otrzymać wyjątkowy prezent od firmy Samsung, wystarczy zakupić pralkę z dodatkowymi drzwiami AddWash™ i zarejestrować się na stronie: www.addwash.samsung.pl. Liczba zestawów jest ograniczona.

echnologie w pralkach Samsung ułatwiają codzienne obowiązki, a przy tym oszczędzają czas i energię elektryczną. Dodatkowe drzwi AddWash™ pozwalają na dodawanie ubrań w trakcie prania. Możesz również dodać ubrania tylko do płukania lub odwirowania.

Technologia Eco Bubble™ to innowacyjny sposób prania w niskich temperaturach. Dzięki aktywnej pianie, która powstaje w wyniku łączenia się powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń z tkanin jest szybsze i nie wymaga gorącej wody. Eco Bubble™ pozwala na skuteczne pranie w niskich temperaturach. Dodatkowo chroni delikatne tkaniny i oszczędza energię elektryczną.

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacje na temat pralek Samsung dostępne są pod adresem www.addwash.samsung.pl.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P