Kończy się data ważności? Powiadomi Cię o tym… lodówka!

Kończy się data ważności? Powiadomi Cię o tym… lodówka!

Poleć znajomemu
2017-02-27 14:44:00

Jeszcze kilka lat temu nie podejrzewaliśmy, że każdy z nas będzie miał przy sobie smartfon ze stałym dostępem do internetu.

Kiedyś nawet telefony komórkowe wydawały się rzeczą zbyt odległą, a teraz nawet lodówka może wysłać powiadomienie o terminie ważności jedzenia i przygotować listę zakupów.

 

Inteligentne rozwiązanie

Zdalne sterowanie lodówką to nowa metoda, ale już zyskała sobie sporą rzeszę zwolenników. Nic dziwnego, skoro wszystkie ustawienia można zmieniać i dostosowywać, nawet będąc poza domem. To świetne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych. Sprytna aplikacja pozwala mieć kontrolę nad wszystkim, co znajduje się w lodówce, i pilnować terminów przydatności do spożycia. Wystarczy po prostu wprowadzić informacje o tym, kiedy zostały włożone do lodówki jogurty, sery, wędliny i inne produkty, dodać ich daty ważności, a lodówka zrobi resztę.

Dostaniesz powiadomienie, kiedy kończy się termin przydatności do spożycia konkretnych produktów. Będziesz mógł odpowiednio zaplanować posiłki, aby nic się nie zmarnowało. A skoro nie będziesz już wyrzucać przeterminowanego jedzenia, zaoszczędzisz też pieniądze. Na podstawie daty ważności produktów w Twojej lodówce aplikacja doskonale określi, co i kiedy powinieneś kupić. Możesz wpisać również kilka swoich pomysłów i wtedy pełna lista zakupów będzie gotowa (więcej dowiesz się tutaj: http://www.whirlpool.pl/innovation/6-zmysl-live-lodowka.content.html). Tobie pozostanie tylko wizyta w sklepie. Lub zakupy online, dzięki którym oszczędzisz jeszcze więcej czasu.

 

A może impreza?

Przygotowanie listy zakupów to nie wszystko. Na pewno przyda się także tryb Party, który pomaga odpowiednio schłodzić dowolne napoje. Nikt przecież nie lubi pić ciepłych koktajli podczas imprezy! Skąd wiadomo, ile czasu potrzeba, by osiągnęły odpowiednią temperaturę? Teraz wystarczy wpisać, jaki napój wstawiliśmy do lodówki, a inteligentna aplikacja sama ustali, ile czasu potrzeba, by się schłodził, a gdy to nastąpi - wyśle odpowiednie powiadomienie. Jeden powód do zmartwień mniej. To naprawdę jest tak proste i wygodne!

 

Niezamknięte drzwi?

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś nie domknąć drzwi lodówki. W domach, w których są dzieci, dzieje się to nawet dość często. Jeśli drzwi chłodziarki będą otwarte przez dłużej niż 5 minut, dostaniesz taką informację na swój smartfon. A to tylko kilka zastosowań aplikacji, która pomoże Ci sterować lodówką z dowolnego miejsca.

Już nigdy nie będziesz wyrzucać zepsutego jedzenia, nie zapomnisz o zakupach i zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą - po prostu wprowadź nowoczesną technologię do swojego domu!

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P