Monitor iiyama Silver Crow G-Master nagrodą w specjalnej akcji z okazji IEM

Monitor iiyama Silver Crow G-Master nagrodą w specjalnej akcji z okazji IEM

Poleć znajomemu
2017-03-03 12:26:37

Już dzisiaj w Katowicach rozpoczną się decydujące rozgrywki w cyklu turniejów Counter-Strike: Global Offensive. Na tegorocznej edycji Intel Extreme Master, jednego z największych wydarzeń e-sportowych w Europie, nie mogło zabraknąć firmy iiyama. Czołowy, japoński producent monitorów - w tym dedykowanej gamingowi high-endowej linii G-MASTER - pojawi się na stoiskach NTT, Komputronika oraz Morele.net/Gigabyte.

W ramach IEM iiyama organizuje konkurs dla odwiedzających imprezę, w którym zdobyć można gamingowy monitor Silver Crow G-MASTER GB2783QSU (27’’, 2560x1440, 1ms, FreeSync). Wystarczy zdobyć jedną z krążących po Spodku masek i wykazać się odrobiną kreatywności. Szczegóły, zasady uczestnictwa i regulamin konkursu: https://iiyama.com/konkurs-silver-crow

Warto też zaglądać na stoiska partnerów iiyama, którzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami w postaci monitorów, firmowych e-sportowych bluz oraz innych atrakcyjnych gadżetów z logo iiyama. W konkursie cosplay na zwycięzcę czeka limitowana edycja monitora G-MASTER GB2488HSU (z czerwoną stopką).

źródło: iiyama/agdrtv24.pl

O firmie iiyama

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o. iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja "zero martwych pikseli na starcie".

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P