DOD na Motor Show 2017 pokaże nowe kamerki

DOD na Motor Show 2017 pokaże nowe kamerki

Poleć znajomemu
2017-04-04 13:24:56

Już w ten czwartek w Poznaniu rusza Motor Show 2017, czyli największe targi motoryzacyjne w Polsce. Wśród wystawców pojawi się DOD, popularny producent wideorejestratorów. Dla DOD impreza o takim zasięgu jak Motor Show to doskonała okazja do zaprezentowania czterech nowych produktów, które wkrótce trafią na rynek polski:

LS475W - propozycja dla tych, którzy dopiero chcą wejść w świat wideorejestratorów. Takie cechy jak szeroki kąt widzenia, możliwość ustawienia maksymalnego ISO na poziomie 12800, w połączeniu z przystępną ceną, mają czynić z tej kamerki doskonałą propozycję dla niemal każdego kierowcy.

LS475W+ - rozbudowana wersja modelu bez plusa. Posiada filtr polaryzacyjny, który redukuje niechciane odbłyski od szyby, prześwietlenia oraz pogłębia intensywność barw. Do tego dochodzą też tryby WDR i 3DNR, dodatkowo polepszające jakość nagrywanego obrazu.

LS500W - wideorejestrator z podwójną kamerę Full HD, do zamontowania na przodzie i z tyłu samochodu. O jakość obrazu i funkcjonalność produktu zadbać ma m.in. 6-elementowy obiektyw czy wydajny procesor.

RC500S - ten model również posiada podwójną kamerę Full HD. Prócz tego kamerę wyposażono w przetwornik Sony Exmor o czułości ISO 12800. 

Tegoroczna edycja Motor Show odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Stanowisko DOD będzie znajdować się w hali 5A, przy stoisku nr 36.

źródło: dod/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P