Ekspansja Panasonic w Europie Środkowo - Wschodniej

Ekspansja Panasonic w Europie Środkowo - Wschodniej

Poleć znajomemu
2017-04-24 14:20:14

Panasonic od początku swojego istnienia słynie z najwyższej jakości produktów. Filozofia pracy i zamiłowanie do doskonałości sprawiają, że japońska technologia to synonim perfekcji w każdym zakątku świata.

Firma rodem z Osaki, odpowiadając na ogromne zainteresowanie urządzeniami kategorii „Professional”, postanowiła uruchomić dział stworzony z najlepszych specjalistów. Szefem nowego departamentu został Rafał Kiss - Business Director w Regionie Europy Środkowo - Wschodniej. „Po wielu sukcesach sprzedażowych w Polsce, Krajach Bałtyckich oraz Czechach i Słowacji otrzymałem zadanie zdobycia rynków w 17 krajach Europy.” - nie kryje entuzjazmu. „To bardzo ekscytujące wyzwanie, do którego nasz zespół podchodzi z ogromnym zapałem. Cieszę się, że mogę pracować z najlepszymi fachowcami i jestem pewien, że osiągniemy nasz cel w stu procentach!”

Oprócz Rafała Kissa w nowym dziale pracuje między innymi dwójka Product Managerów: Eliza Bogucka - Product Manager MDA, SKA & Lighting i Magdalena Walińska - Product Manager Beauty Care Category. Za wsparcie sprzedaży odpowiedzialny jest Jakub Czerwiński - Business Development Manager.

Goście restauracji stają się coraz bardziej wymagający i świadomi. To stwarza pole do rozwoju urządzeń, które ułatwią pracę osób przygotowujących potrawy. Absolutną koniecznością w profesjonalnej kuchni jest zaawansowana kuchenka mikrofalowa, która sprosta zapotrzebowaniu kucharzy. Takim sprzętem jest Panasonic NE-C1475 - kuchenka mikrofalowa typu kombii. Posiada ona 30 litrów przestrzeni grzewczej, a technologia kart SD umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie wskazówek przygotowania - nawet w kilku lokalizacjach.

„Dzięki naszym dystrybutorom produkty Panasonic już podbijają kuchnie w najlepszych hotelach i restauracjach w kilku krajach Europy Zachodniej. Kucharze najwyższej klasy chcą pracować z naszymi urządzeniami ze względu na ich doskonałe parametry i ogromne możliwości. To wielka przyjemność, że mogę uczestniczyć w projekcie, który da taką możliwość mieszkańcom naszego regionu.” - mówi Eliza Bogucka - Product Manager MDA, SKA & Lighting.

Segment sprzętu zdobiącego najbardziej profesjonalne kuchnie na naszym globie, to nie jedyne pole, na którym Business Development Team będzie prowadził swoje działania. Panasonic chce również podbić studia fryzjerskie i barbershopy
w Europie Środkowo - Wschodniej.

„Styliści fryzur i specjaliści od męskiej brody potrzebują niezawodnego sprzętu, który pozwoli na pracę na najwyższym poziomie.” - mówi Magdalena Walińska, Product Manager Beauty Care Category i dodaje - „Mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług profesjonalistów, którym to właśnie my dostarczymy niezawodne urządzenia klasy premium!”

Genialne trymery do włosów Panasonic ER-GP80 i Panasonic ER1611 posiadają silniki liniowe, które pozwalają na długą pracę bez ładowania i regulacje mocy dopasowaną do trybu pracy. Ostrza stworzone z japońską precyzją pod kątem 45 stopni zapewniają idealną pracę, dzięki czemu spełnią oczekiwania wszystkich profesjonalistów.

To co z pewnością cechuje firmę Panasonic, to brak kompromisu w tworzeniu innowacyjnych urządzeń. Czynienie ludzkiego życia i pracy lepszymi i łatwiejszymi, to idea, która przyświeca pracownikom Panasonic na każdym poziomie i w każdym kraju na świecie. Wiara w sukces i motywacja pozwala zdobywać szczyty i osiągać sukcesy na każdym polu!

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P