Promocja do kwadratu - Franke Polska zaprasza na zakupy

Promocja do kwadratu - Franke Polska zaprasza na zakupy

Poleć znajomemu
2017-07-05 16:22:42

Promocja do kwadratu to unikalna propozycja handlowa Franke Polska, oferująca klientom dodatkowy okres gwarancyjny lub niezwykle atrakcyjne ceny na zakup kolejnych urządzeń marki.

Szwajcarska precyzja i dbałość o najwyższą jakość na etapie projektowania i produkcji, pozwala firmie Franke na wydłużenie gwarancji na urządzenia AGD, do 4 lat przy zakupie 2 dowolnych urządzeń i aż do 5 lat łącznie przy zakupie 3 produktów. Okapy, płyty gazowe i indukcyjne, piekarniki, kuchenki mikrofalowe - nie jest trudno wybrać 3 niezbędne w każdej kuchni urządzenia, a wydłużona gwarancja daje bezcenny komfort i bezpieczeństwo.

W ramach Promocji do kwadratu, Franke Polska oferuje klientom nie tylko wydłużoną gwarancję, ale także bardzo korzystne akcje specjalne na zakup czterech lub pięciu urządzeń kuchennych jednocześnie. To propozycja dla wszystkich urządzających właśnie swoją nową kuchnię, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań. Przy zakupie trzech urządzeń kuchennych, kolejny - czwarty dowolny produkt z oferty Franke można nabyć za 50% ceny, a przy zakupie czterech dowolnych urządzeń kuchennych, piąty produkt Klient otrzymuje za 1 zł.. Wszystkie sprzęty kuchenne objęte promocją, posiadają wydłużoną do 5lat gwarancję. Skala korzyści w ramach Promocji do kwadratu jest niebagatelna, a wybór optymalnego zestawu promocyjnego jest prosty - klient kupuje te urządzenia, które są mu potrzebne, by urządzić kuchnię swoich marzeń.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że warto wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości urządzenia, bo będziemy z nich korzystać przez lata. Intuicyjne sterowanie płytą indukcyjną za pomocą Slidera, pre-definiowane programy w piekarnikach czy cichy i wydajny okap, zsynchronizowany z płytą grzewczą to atuty, od których można i warto się uzależnić. Dylemat, jakie sprzęty wybrać do kuchni marzeń rozwiązuje marka Franke, która oferuje nie tylko bezkonkurencyjne, kuchenne rozwiązania systemowe, ale teraz dodatkowo sprzedaje je w promocyjnych zestawach.

Promocyjna sprzedaż trwa do końca marca 2018 roku, a szczegóły znaleźć można na stronie www.franke.pl/ks

źródło: franke/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Marka Franke ma już ponad 100 lat, a Franke Polska jest na rynku od 20 lat. Firma jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P