Robustel przedstawia pierwszą obudowę routerów przemysłowych TPH6700 spełniającą normę IP67

Robustel przedstawia pierwszą obudowę routerów przemysłowych TPH6700 spełniającą normę IP67

Poleć znajomemu
2017-08-08 12:35:10

TPH6700 zaprojektowano, by chronić urządzenia i złącza w ekstremalnych warunkach atmosferycznych oraz w wymagającym środowisku pracy. Wodoodporna obudowa jest kompatybilna z routerami przemysłowymi Robustel: R2000, R2000 Ent, R3000, R3000 Lite. Dzięki ochronie, jaką zapewnia sprzętowi TPH6700, router przemysłowy Robustel może być używany w dowolnym miejscu. Obudowa o stopniu ochrony przemysłowej IP67 pozwala zamontować urządzenie na ścianie lub słupie, w różnych temperaturach i warunkach, nawet w miejscach wystawionych na deszcz i wilgoć.

Najważniejsze cechy:

  • Wodoodporna, pyłoodporna, antykorozyjna
  • Mały rozmiar i waga około 1 kg
  • Prosta w instalacji (uchwyt do montażu na ścianie  lub słupie)

Oferuje również duży wybór opcji zasilania: AC, POE, DC wbudowane w routery/modemy, z panelu słonecznego oraz 24-godzinną wymienną baterię zapewniającą nieprzerwaną pracę. Wymienione cechy sprawiają, że TPH6700 gwarantuje ochronę przed wodą i kurzem w ekstremalnych warunkach, umożliwiając pracę w różnorodnych środowiskach - przy administrowaniu obiektami użyteczności publicznej, w górnictwie, na budowie, w halach produkcyjnych itp.

źródło: kontel/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P