„Wysadź swoją starą” z ekipą Haier!

„Wysadź swoją starą” z ekipą Haier!

Poleć znajomemu
2017-08-21 14:00:54

Firma Haier przyzwyczaiła nas do projektów nieszablonowych, takich jak wyrzucenie lodówki przez balkon, wyburzenie ściany mieszkania przez Roberta Burneikę (Hardkorowego Koksa), współpraca z organizatorem cyklu biegów Runmageddon czy niestroniących od absurdu filmów, realizowanych wspólnie z producentem wody mineralnej Vytautas. Nowa akcja promocyjna wpisuje się klimatem we wcześniejsze działania marki i idzie o krok dalej. Swoim klientom i fanom Ekipa Haier daje szansę dokonania tego, o czym wielu z nas w skrytości marzy - poczucia się jak prawdziwy saper.

W Strefie Marki Haier na Allegro ruszyła właśnie nietypowa aukcja. Jej zwycięzca wylicytuje nie tylko zupełnie nową pralkę Haier, ale również otrzyma prawo do wysadzenia swojej starej pralki w powietrze! W ten sposób będzie mógł wcielić się w rolę kojota z serii filmów animowanych o Strusiu Pędziwiatrze i samodzielnie wcisnąć przycisk, który zainicjuje eksplozję. Aukcja potrwa 2 tygodnie, a wielki finał zaplanowano na wrzesień.

- Swoim klientom konsekwentnie staramy się oferować coś, czego nie jest w stanie dać żaden inny producent AGD - naprawdę niezapomniane przeżycia. Dlatego realizujemy nieszablonowe, oryginalne działania marketingowe, które wyróżniają się na tle nudnych i przewidywalnych komunikatów reklamowych. W przypadku akcji „Wysadź swoją starą” postawiliśmy na humor i możliwość przeżycia czegoś niepowtarzalnego, o czym można opowiadać znajomym nawet po latach. Kto z nas nie chciałby na pytanie „co zrobiłeś ze swoją starą pralką?” odpowiedzieć „wysadziłem w powietrze!”? - mówi Bartosz Jeziorański, dyrektor generalny Haier Poland.

W przypadku tak niestandardowego działania, konieczne jest również zadbanie o bezpieczeństwo, dlatego przygotowanie i realizacja eksplozji będzie realizowana we współpracy i pod czujnym nadzorem profesjonalnej firmy pirotechnicznej. Szczegóły dotyczące miejsca i terminu realizacji akcji będą ustalane ze zwycięzcą aukcji po jej rozstrzygnięciu.

Akcji „Wysadź swoją starą” towarzyszyć będzie kampania promocyjna, w którą zaangażowana została m.in. Magdalena Kostyszyn, prowadząca na Facebooku popularną stronę „Chujowa Pani Domu” oraz Adam Wiejak, YouTuber znany jako „Poszukiwacz”. W mediach społecznościowych uruchomiona została dedykowana aplikacja promująca aukcję, a zwycięzca licytacji zostanie bohaterem nowego wideo Ekipy Haier podsumowującego akcję.

źródło: haier/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Haier

Grupa Haier oferuje konsumentom innowacyjne produkty o wysokiej jakości w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba znajduje sie w Quindao w Chinach, grupa wspiera swoją działalnośc poprzez lokalne siedziby w Neuilly-sur-Seine, we Francji oraz w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych. Haier liczy 61 spółek handlowych, 24 fabryki, 21 kompleksów przemysłowych i 80 000 pracowników na całym świecie. firma Haier dąży do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez poprzez pięć centrów R&D i zapewnia, że produkty są lokalnie dostosowane do gustów i potrzeb swoich konsumentów na różnych rynkach. W centrum swoich działań Haier stawia R&D, firma specjalizuje się w ''technology-led research'', produkcji i sprzedaży szerokiej gamy zrównoważonych produktów. W Europie gama produktów obejmuje telewizory, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, sprzęt elektroniczny oraz rozwiązania energetyczne. Obroty firmy osiągnęły w 2012 roku 25,8 miliardów dolarów. Haier Electronics Group Co. Ltd. (HKG: 1169), filia grupy Haier, jest notowana na Głównym Parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Qingdao Haier Co. (SHA: 600690), również filia grupy Haier, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P