Promocje „Back to school” w ND Connect (B2B)

Promocje „Back to school” w ND Connect (B2B)

Poleć znajomemu
2017-08-29 12:54:05

Wrzesień i październik to miesiące tradycyjnie kojarzone z powrotem do szkół i na uczelnie. Wiele osób chcąc się dobrze przygotować do tego wydarzenia „poluje” na okazje, aby w przystępnych cenach skompletować swoją wyprawkę.

Nelro Data SA, za pośrednictwem platformy B2B ND Connect, ogłasza atrakcyjne promocje na zakup swojego asortymentu, który z pewnością przyda się każdemu, niezależnie od edukacyjnego szczebla. Pierwsza z ogłoszonych w duchu BTS promocji umożliwia nabycie wydajnego smartfona Nubia N1 lite z rabatem -50 zł. Przy zakupie klient otrzyma w prezencie dedykowane etui oraz folię ochronną na ekran urządzenia. Nubia N1 lite to 5.5-calowy phablet z 2GB RAM na pokładzie. Specyfikację dopełnia wydajny procesor quad core oraz aparaty - główny 8Mpx i 5Mpx na froncie smartfona. 

Druga promocja dotyczy materiałów eksploatacyjnych. Przy zakupie jednej z drukarek uznanej marki Canon (model IP7250), klient otrzyma gratis cztery tusze wielokrotnie nagradzanej marki efingo. Obie promocje dostępne są wyłącznie z poziomu systemu ND Connect i trwają do końca września lub do wyczerpania zapasów.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą zapraszamy na stronę http://portfolio.nelrodata.eu/

źródło: nd/agdrtv24.pl

O firmie ZTE

ZTE jest czwartym producentem telefonów na świecie według analiz IDC. Firma produkuje pełną gamę urządzeń mobilnych w tym telefonów komórkowych, tabletów, modemów USB i mobilnych hotspotów.  ZTE współpracuje z ponad 230 największymi dostawcami i dystrybutorami w ponad 160 krajach i regionach na całym świecie oraz zawarło partnerstwo strategiczne z 47 z 50 najlepszymi globalnymi dostawcami. W ostatnich latach ZTE skupia się na rynku smartfonów, czego dowodzi podwojenie sprzedaży tego typu urządzeń w 2012 roku. Firma koncentruje się głównie na serii Grand: modelu Grand S, który zadebiutował na targach CES 2013 i Grand Memo, mającym swoją premierę na MWC 2013. ZTE rozpoczyna nową erę jako główny światowy producent smartfonów. Aspiruje ponadto do bycia wiodącą marką w segmencie urządzeń 4G oraz zamierza kształtować przyszłość inteligentnych telefonów. ZTE zamierza osiągnąć 30% wzrostu przychodów na rynku smartfonów w 2013 roku.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P