Electrolux PUREi9 - premiera rewolucyjnego robota trzeciej generacji

Electrolux PUREi9 - premiera rewolucyjnego robota trzeciej generacji

Poleć znajomemu
2017-09-22 08:18:00

Inteligentny dom przyszłości. To miejsce, w którym zdalnie połączone urządzenia sprawią, że każdy dzień będzie przyjemnością. To miejsce, w którym sprzęty wykonają część domowych obowiązków, a my w tym czasie będziemy mogli skupić się na rzeczach, które naprawdę sprawiają radość. Teraz jest to możliwe. Na koniec ubiegłego tygodnia Electrolux wprowadził najnowszego robota trzeciej generacji, którym za pomocą mobilnej aplikacji można zdalnie sterować z każdego miejsca na świecie. Nadszedł nowy porządek. Nadszedł Electrolux PUREi9.

W czwartek 14 września br. od godziny 19.30 budynek znajdujący się na ul. Szwedzkiej na warszawskiej Pradze rozświetlał niebieski kolor. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. To tam odbyła się największa premiera tego roku szwedzkiej firmy Electrolux. Na miejscu zaproszonych gości przywitał tajemniczy mrok, przez który przebijały się świetliste niebieskie trójkąty. Każda osoba zajęła miejsce, by  oczekiwać na to, co za chwilę miało ją spotkać. I wtedy pojawił się on - gwiazda wieczoru. Najnowszy robot odkurzający trzeciej generacji Electrolux PUREi9, który zrewolucjonizuje domowe porządki. Gospodarzami wieczoru byli: Dorota Wellman oraz Piotr Kędzierski. To oni w zainscenizowanym wystąpieniu zaprezentowali kluczowe walory produktu: innowacyjną technologię, designerski trójkątny kształt oraz możliwość obsługiwania urządzenie z każdego miejsce na świecie.

Jak powiedział  w czasie wieczoru Peter Sokol, Dyrektor Marketingu Electrolux na Europę Środkowo-Wschodnią: Prosty, zdrowy i zrównoważony styl życia to jest nasza przyszłość, nasze jutro. A w zasadzie to już prawie nasze „dzisiaj”. W Electrolux stworzyliśmy wizję inteligentnego domu przyszłości i chcemy, by stała się rzeczywistością - jednym z pierwszych jego elementów jest automatyczny robot trzeciej generacji: PUREi9. I jak dodaje: Sprzątanie mieszkania jest integralną częścią naszej codzienności. Staramy się, aby czynność ta zajęła nam jak najmniej czasu, przy jednoczesnym osiągnięciu jak najlepszych efektów. To jeden z podstawowych celów działań naszych inżynierów. Ich wieloletnia praca zaowocowała stworzeniem unikatowej, opatentowanej przez Electrolux technologii 3DVision™. Ponadto na jakość odkurzania wpływa trójkątny kształt najnowszego robota PUREi9. Obudowa Trinity Shape™, zgodna z sugestią konsumentów jest innowacyjna i odpowiednia dla robotów trzeciej generacji. Nowy PUREi9 to prawdopodobnie nasz najlepszy dowód na to, że łączenie przyjemnego   pożytecznym jest możliwe.

 Z PUREi9 to, co jeszcze niedawno było tylko marzeniem i mrzonką przyszłości, teraz jest na wyciągnięcie ręki. Najnowszym robotem można z łatwością nawigować z każdego miejsce na świecie. Możliwe jest to dzięki łączności za pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie. Ponadto technologa 3D Vision™, pozwala na dokładne przeanalizowanie w trzech wymiarach układu pomieszczenia i tworzenie cyfrowej mapy pozwalającej na omijanie przeszkód i wysokich spadków podłoża. Precyzyjnie zaplanowana trasa umożliwia dotarcie do trudno dostępnych obszarów i uniknąć wielokrotnego odkurzania tego samego miejsca.

Dodatkowo projektanci Electrolux uwzględnili również takie przeszkody jak liczne krawędzie, czy ustawione na podłodze przedmioty, które często utrudniają i wydłużają proces odkurzania. PUREi9 ma innowacyjny trójkątny kształt Trinity shape™ oraz szczotkę PowerBrush, które usprawniają pracę robota i ułatwiają dotarcie do dotychczas trudno dostępnych miejsc.

Wszyscy goście wydarzenia mogli sami przekonać się jak intuicyjne jest działanie najnowszego urządzenia. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekały na osoby obecne w czwartkowy wieczór w miejscu Szwedzka.com. Wydarzenie uświetnił występ Margaret, która zaczarowała wszystkich swoją energetyczną muzyką wprowadzając w przyjemny nastrój.

  • Sugerowana cena detaliczna (wszystkie modele - PI91-5SGM, PI91-5MBM, PI91-5SSM): 3999,00 zł

źródło: electrolux/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P