Nowa promocja marki Samsung i bon na zakupy w perfumerii Douglas

Nowa promocja marki Samsung i bon na zakupy w perfumerii Douglas

Poleć znajomemu
2017-10-05 12:38:00

Z myślą o konsumentach, którzy planują zakup sprzętu AGD do łazienki, Samsung przygotował promocję, która z pewnością ucieszy wielbicieli pięknych zapachów. Przy zakupie jednego z modeli pralki, pralko-suszarki AddWashTM lub suszarki marki Samsung, można otrzymać bon podarunkowy o wartości aż do 300 zł na zakupy w perfumeriach Douglas. Promocja trwa od 6 października do 30 listopada 2017 roku.

Marka Samsung oferuje konsumentom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Proponowane przez producenta pralki, suszarki i pralko-suszarki gwarantują najlepszą jakość oraz ułatwiają codzienne obowiązki. Urządzenia z dodatkowymi drzwiami AddWash™ dają użytkownikom możliwość dodania ubrań w trakcie rozpoczętego już cyklu prania. Pralki Samsung są również wyposażone w technologię EcoBubble™, która umożliwia usuwanie uporczywych zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze. Dzięki aktywnej pianie, która powstaje w wyniku połączenia powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń jest szybsze i nie wymaga gorącej wody. Pralko-suszarki z opcją Air Wash to możliwość odświeżania ubrań, by ich zapach zawsze był przyjemny i świeży. Technologia ta, dzięki gorącemu powietrzu, usuwa bakterie i nieprzyjemne zapachy bez użycia wody i detergentów. Suszarki marki Samsung są niezwykle szybkie i wydajne - są w stanie wysuszyć ubrania w zaledwie 35 minut, nie zużywając przy tym wiele energii. Dzięki specjalnemu łącznikowi można suszarkę umieścić na pralce, przez co nie zajmuje dodatkowego miejsca w łazience.

W ramach akcji „Piękno w prezencie” klienci, którzy zakupią jeden z produktów objętych promocją, mogą otrzymać atrakcyjny bon na zakupy w perfumeriach Douglas w wysokości 200 lub 300 zł, w zależności od zakupionego modelu. Przy zakupie kompletu pralka + suszarka możesz otrzymać nawet 600 zł!

Co należy zrobić?

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.addwash.samsung.pl i dołączyć do niego skan dowodu zakupu urządzenia, np. paragon lub fakturę. Dokumenty sprzedaży można zgłaszać w terminie 14 dni od dnia zakupu, ale nie później niż do 14 grudnia 2017 roku. Akcja trwa do 30 listopada 2017 roku lub wyczerpania puli prezentów.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P