Ruszyła jesienna „Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

Ruszyła jesienna „Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

Poleć znajomemu
2017-10-18 07:43:22

Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęła się „Złota promocja” na wybrane produkty AGD marki Sharp. Zasada jest prosta - należy kupić jeden z pięciu modeli chłodziarko-zamrażarek, aby otrzymać w prezencie kuchenkę mikrofalową. Wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie internetowej oraz okazać dowód zakupu. Promocja trwa do 7 grudnia br.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty SHARP należy do 7 grudnia br. kupić jeden z modeli chłodziarko-zamrażarek objętych promocją. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie https://sharppromocja3.mediatouch.pl i załączyć dowód zakupu. Później nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się nagrodą. Zgodnie z zasadami promocji, określonym modelom chłodziarko-zamrażarek przypisany jest konkretny model kuchenki mikrofalowej. O skorzystaniu z promocji warto pomyśleć już dziś ponieważ liczba prezentów jest ograniczona.

Dlaczego warto wybrać chłodziarko-zamrażarki SHARP?

Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek objętych „Złotą promocją” to ultranowoczesne i praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzą  się w każdym domu. Wyposażone są w unikalne systemy AdaptLift ułatwiające aranżację przestrzeni i umożliwiające swobodną zmianę położenia pojemników na drzwiach. Zaawansowane systemy cyrkulacji powietrza AdvancedNoFrost oraz GentleAirFlow chronią żywność przed wysychaniem, dzięki czemu owoce, warzywa i wędliny dłużej zachowują swoją świeżość i wartości odżywcze. Poprzez wbudowanie dwóch wentylatorów i wyodrębnieniu niezależnych obiegów powietrza w chłodziarce i zamrażarce zapachy nie przechodzą między komorami. To rozwiązanie ułatwia także kontrolę temperatur wewnątrz komór. Chłodziarko-zamrażarki, objęte promocją, są także bardzo ustawne. Ich drzwi otwierają się w obrysie lodówki dzięki czemu mogą one stać blisko mebli czy ściany. Całość dopełnia kolorystyka wykończenia oferowanych urządzeń, z których na szczególną uwagę zasługuje kolor Czarny Inox (Dark Inox).

źródło: sharp/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P