Smartfony Neffos z serii X w nowych, niższych cenach

Smartfony Neffos z serii X w nowych, niższych cenach

Poleć znajomemu
2017-10-20 10:49:00

Tej jesieni spadają nie tylko liście, ale i ceny wybranych smartfonów TP-Link Neffos. To idealna okazja, aby sprawić sobie urządzenie, które cechuje się dobrą jakością wykonania, świetnym designem, wydajnością i szybkością oraz bezpieczeństwem. Od drugiej połowy października br. mniej zapłacimy za takie modele jak: Neffos X1 Max i Neffos X1 z 3GB pamięci RAM oraz Neffos X1 z 2GB pamięci RAM.

Neffos to wysokiej jakości urządzenia mobilne, produkowane przez firmę TP-Link, która od lat zajmuje pozycję lidera wśród dostawców produktów sieciowych. Zdobyte przez 20 lat doświadczenie pozwala jej dostarczać na rynek smartfony nowoczesne, o przemyślanej konstrukcji, dostosowane do różnych potrzeb konsumentów i przystępnie wycenione. Obecnie wybrane modele Neffos z serii X będą dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach:

  • Neffos X1 Max z 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci ROM - ok. 699 zł (zmiana ceny z ok. 899 zł),
  • Neffos X1 z 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci ROM - ok. 599 zł (zmiana z ok. 799 zł),
  • Neffos X1 z 2GB pamięcią RAM, 16GB pamięci ROM - ok. 549 zł (zmiana z ok. 699 zł).

Wszystkie trzy smartfony wykonane są z matowego metalu, który został poddany specjalnej obróbce, aby zakrzywić i odchudzić krawędzie. Sprawia to, że bez względu na to czy trzymamy w dłoni X1 Max o 5,5-calowym wyświetlaczu czy 5-calowy model X1 - urządzenie pewnie leży w dłoni. Na jednej z krawędzi znalazł się między innymi przełącznik wyciszania dźwięku, co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem w tym segmencie cenowym. Kolejną ciekawostką jest zastosowanie czytnika linii papilarnych. Umieszczony został on z tyłu obudowy, więc intuicyjnie do niego sięgamy. Działa szybko i precyzyjne. Pozwala na zapisanie aż pięciu odcisków palców umożliwiając wygodne odblokowanie. Może też posłużyć do wykonania zdjęcia przednią kamerą urządzenia.

Decydując się na zakup smartfonów TP-Link Neffos z serii X w przystępnej cenie otrzymujemy dobry aparat, z którym uchwycimy ważne dla nas momenty. Dzięki wykorzystaniu technologii PDAF (Phase Detection Auto Focus) 13MP tylny aparat pozwoli wykonać nam ostre zdjęcie w większości sytuacji. Z kolei przedni 5MP aparat m.in. do wykonywania „selfie” wzbogacony został trybem upiększania, który działa już w trakcie robienia zdjęć. Dzięki niemu nasze autoportrety będą jeszcze ładniejsze.

Telefony TP-Link Neffos z serii X działają w oparciu o system Android 7.0 Nougat. Pozwala on między innym na uruchomienie dwóch aplikacji jednocześnie, czyli np. na odpisanie na wiadomość SMS w trakcie oglądania filmu. System działa szybciej, sprawniej i oszczędza baterię dzięki funkcji uśpienia w ruchu. Android Nougat daje więcej możliwości dostosowania go do własnych potrzeb niż poprzednie wersje. systemu.

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos są objęte 24 miesięczną gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje odebrane przez kuriera i na koszt TP-Link Neffos przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej urządzenie jest bezpłatnie odsyłane. Prosto i wygodnie.

źródło: tp-link/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie TP-Link

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P