Microsoft i Adobe: promocja oraz konkurs kreatywny

Microsoft i Adobe: promocja oraz konkurs kreatywny

Poleć znajomemu
2017-10-20 13:20:00

Firma Microsoft we współpracy z Adobe przygotowała specjalną ofertę promocyjną na najnowsze urządzenia Surface Pro. Osoby, które zdecydują się na zakup tych komputerów, otrzymają bezpłatnie 3-miesięczną subskrypcję programu Adobe Creative Cloud Photography. Oferta będzie dostępna na komputerach Surface Pro zakupionych po 18 października bieżącego roku. W zestawach promocyjnych z programem Adobe Creative Cloud Photography najnowszy Surface Pro z klawiaturą Type Cover jest dostępny już od 3999 zł.

Dla bardziej wymagających twórców firmy Microsoft i Adobe przygotowały równie atrakcyjną ofertę na wyższe konfiguracje nowego komputera. Promocja obowiązuje do 19 stycznia 2018 roku.

Polski oddział Microsoft ogłasza również konkurs dla twórców, w którym do wygrania jest nowy Surface Pro z procesorem Intel® Core™ i7. Zadanie jest proste: poprawić wybrane dzieła mistrzów malarstwa! Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 23 listopada 2017 roku.

Jak zostać twórcą?

Microsoft i Adobe: promocja oraz konkurs kreatywny

Tak niewiele dziś potrzeba, aby wyzwolić w sobie twórcę! Dzięki współpracy firm Microsoft i Adobe twórcą może zostać dziś każdy, kto zdecyduje się na zakup komputerów z linii Surface po 18 października. W drodze do uwolnienia swojej kreatywności pomoże udostępniany nowym użytkownikom Surface Pro nieodpłatny program Adobe Creative Cloud Photography. Nowi użytkownicy Surface otrzymają go w prezencie na 3 miesiące od momentu aktywacji. Aby uruchomić pakiet wystarczy skorzystać z aplikacji Surface*, preinstalowanej na wszystkich urządzeniach Surface Pro i Surface Laptop. Wystarczy kilka kliknięć, żeby cieszyć się najważniejszymi aplikacjami Adobe, które idealnie współpracują z komputerami Surface i piórem Surface Pen. W skład pakietu wchodzą: Adobe Photoshop Lightroom CC - dostępny w wersjach desktopowej, webowej i mobilnej, 1TB miejsca na przechowywanie plików w chmurze, Adobe Photoshop CC, Adobe Spark z funkcjami premium oraz Adobe Portfolio.

Trzymiesięczny, bezpłatny dostęp do programu Adobe Creative Cloud Photography, jest każdorazowo przypisany do konkretnego urządzenia Surface. Użytkownik, który po 18 października kupi urządzenie Surface Pro lub Surface Laptop* na etapie konfigurowania komputera, powinien zalogować się w usłudze Microsoft lub utworzyć swoje konto. Po zalogowaniu lub zarejestrowaniu się, użytkownik otwierając aplikację Surface otrzyma notyfikację zachęcającą do pobrania programu Adobe ze strony producenta. Kodu nie można wykorzystać na innych urządzeniach. Wykluczone są także sprzedaż oraz udostępnienie dostępu do programu innym użytkownikom, korzystającym z innych urządzeń. Użytkownicy mają do dyspozycji pełne 3 miesiące na wykorzystywanie programów. Świeżo upieczeni właściciele nowego Surface Pro, którzy aktywują swój program Adobe Creative Cloud Photography w ostatnim dniu obowiązywania promocji, to jest 19 stycznia 2018, również będą mogli z niego korzystać przez pełne 3 miesiące.

Microsoft i Adobe: promocja oraz konkurs kreatywny

Po upływie trzech miesięcy darmowego korzystania z programu Adobe Creative Cloud, każdy użytkownik będzie mógł przedłużyć subskrypcję według obowiązującej stawki.

W promocyjnych zestawach z programem Adobe Creative Cloud znajdą się następujące konfiguracje nowego Surface Pro:

Nowy Surface Pro z procesorem Intel Core M z czarną klawiaturą Type Cover za 3999 zł

Nowy Surface Pro z procesorem Intel Core i5 4GB RAM 128 GB SSD w zestawie z klawiaturą Signature Type Cover z Alcantarą za 4999 zł

Nowy Surface Pro z procesorem Intel Core i5 8GB RAM 256 GB SSD w zestawie z klawiaturą Signature Type Cover z Alcantarą oraz nowym piórem Surface Pen obsługującym 4096 poziomów nacisku za 6499 zł

Nowy Surface Pro z procesorami Intel Core i7 (wszystkie konfiguracje) w zestawie z klawiaturą Signature Type Cover z Alcantarą, nowym piórem Surface Pen oraz myszą Surface Arc Mouse już od 7899 zł

Zmaluj sobie nagrodę - konkurs Surface AntyLuwr: do wygrania nowy Surface Pro

Polski oddział firmy Microsoft ogłasza specjalny konkurs Surface AntyLuwr. Główną nagrodą jest w nim nowy komputer: Surface Pro z procesorem Intel Core i7, klawiaturą Signature Type Cover oraz piórem Surface Pen. Konkurs potrwa do 23 listopada 2017 roku. Wyniki zostaną ogłoszone dwa tygodnie później, na fanpejdżu Microsoft Polska na Facebooku.

Zasady konkursu są proste: wystarczy cyfrowo „przemalować” wybrane dzieło lub dzieła mistrzów malarstwa (baza dzieł wskazana jest w regulaminie konkursu, dostępnym na fanpage’u Microsoft Polska) i wysłać „przemalowany” obraz na adres mailowy surfacekonkurs@dfusion.pl

Do wzięcia udziału w konkursie zachęca znana polska ilustratorka - Magdalena Pankiewicz, uznana za jedną z dziesięciu najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek świata przez magazyn CutOut. Przemalowane obrazy autorstwa Magdy Pankiewicz można obejrzeć w galerii konkursowej na portalu Behance.net, w której zamieszczane będą również prace uczestników konkursu nominowanych do nagrody: https://www.behance.net/surfacekoneeeb

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P