Zyskaj VAT i wiele nowych możliwości - promocja maszynek do mielenia Zelmer

Zyskaj VAT i wiele nowych możliwości - promocja maszynek do mielenia Zelmer

Poleć znajomemu
2017-10-24 11:54:00

Mielenie, szatkowanie, krojenie i wyciskanie to tylko kilka możliwości maszynek do mielenia Zelmer, które dostępne są w promocji zwrotu kwoty VAT. Akcja potrwa do 30 listopada 2017 r.

Marka Zelmer prezentuje promocję maszynek do mielenia. Za zakup jednego z 16 modeli otrzymać można zwrot kwoty równej wartości VAT. By otrzymać premię należy zarejestrować zakup na stronie marki Zelmer lub przesłać formularz zgłoszeniowy listem poleconym. Akcja potrwa do końca listopada br. Regulamin, szczegóły i pełna lista modeli znajdują się na stronie www.zelmer.pl.

…i wiele nowych możliwości

Choć maszynka kojarzy się z serem mielonym do domowego sernika czy tradycyjnymi kotletami mielonymi przygotowywanymi przez nasze mamy i babcie, współczesne urządzenia mają znacznie więcej do zaoferowania. Z maszynką Zelmer nie tylko zmielisz wszystkie potrzebne produkty, ale dzięki praktycznym przystawkom, wyciśniesz sok z cytrusów, owoców i warzyw, poszatkujesz surowe albo pokroisz gotowane warzywa w kostkę i przygotujesz doskonałą sałatkę. Pyszne espresso na koniec? Żaden problem, bo kawę zmielisz w młynku żarnowym.

Na długie lata

Maszynki Zelmer wyposażone są w tzw. sprzęgło bezpieczeństwa. Element ten chroni silnik przed zniszczeniem w przypadku zbyt dużego obciążenia, a w razie konieczności, jego wymiana jest niezwykle prosta. Sita i dwustronne noże wyprodukowano ze stali szlachetnej, co wydłuża żywotność i ułatwia utrzymacie ich w czystości. Dodatkowo, każdą z maszynek można w dowolnym momencie rozbudować o kolejne akcesoria, niezależnie od posiadanego modelu.

źródło: zelmer/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P