Antoni Pawlicki dołącza do polskiej obsady nadchodzącego Call of Duty: WWII

Antoni Pawlicki dołącza do polskiej obsady nadchodzącego Call of Duty: WWII

Poleć znajomemu
2017-10-27 10:33:57

Antoni Pawlicki wcieli się w Porucznika Josepha Turnera w wielce oczekiwanej grze Call of Duty: WWII, która swoją premierę będzie miała w Polsce 3 listopada. Joseph Turner to urodzony dowódca, który ma za sobą lata doświadczenia wojskowego i pełnego współczucia przywództwa, dzięki czemu jego ludzie mają większe szanse na przetrwanie.

Pawlicki dołącza tym samym do poprzednio ujawnionego duetu aktorskiego, Józefa Pawłowskiego w roli Ronalda „Reda” Danielsa - głównego bohatera, oraz Marcela Sabata jako Roberta Zussmana - najlepszego przyjaciela Reda i oddanego żołnierza o wielkiej woli walki.

Call of Duty: WWII to długo wyczekiwany powrót do największej wojny w historii i świata w obliczu jarzma tyranii. Gracze zostaną pochłonięci przez walkę w trzech obszernych trybach: Kampanii, Rozgrywkach wieloosobowych oraz Nazi Zombies. Tryb fabularny przenosi grających na europejski front, gdzie w zupełnie nowej opowieści poznają ważne miejsca z czasów II wojny światowej.
 
“Najnowsza część Call of Duty skupia się na grupie ludzi, którzy muszą stanąć twarzą w twarz z największymi aktami terroru oraz przejawami ludzkiej tyranii. Braterstwo, które odgrywamy, jest czymś wyjątkowym, co trudno jest udawać w ogarniętym wojną otoczeniu” - powiedział Antoni Pawlicki, znany ze swoich ról w serialu Czas honoru, oraz filmie Big Love. - “Wspaniale jest być zaangażowanym w taki projekt, ponieważ to interesujące aktorsko wyzwanie.”

źródło: activision/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P