Stwórz wizję dnia w 2040 roku i wygraj 15.000 zł

Stwórz wizję dnia w 2040 roku i wygraj 15.000 zł

Poleć znajomemu
2017-10-30 18:45:25

Piąta, jubileuszowa edycja znanego i cenionego konkursu Future Living Award przed nami. Na najlepsze wizje dnia w 2040 roku i towarzyszących technologii czeka 15.000 zł.

Czy i dlaczego sztuczna inteligencja będzie bardziej rozwinięta niż człowiek? Jak będzie wyglądał nasz dzień w 2040 roku i w jaki sposób technologia będzie nam wówczas towarzyszyć? Interdyscyplinarny charakter konkursu i jego otwarta formuła sprawiają, że może wziąć w nim udział każdy - designer, architekt, naukowiec, urbanista, miłośnik nowoczesnych technologii. Nadsyłane do końca grudnia prace oceniać będzie eksperckie jury, któremu od początku istnienia konkursu przewodniczy dr Krystyna Łuczak - Surówka.

- Od początku istnienia konkursu inspirujemy i poszukujemy nowatorskich i nieszablonowych wizji przyszłości. Marka Siemens, której istnienie opiera się na innowacyjnych technologiach, nie tylko dostrzega potrzebę stałego ich rozwijania, ale chce też nagradzać wybitne pomysły. Cieszymy się, że Future Living Award może wyróżniać wizjonerów futurologii i wspólnie z nimi, odważnie spoglądać w przyszłość - komentuje Anna Łuszczyńska, Brand Manager marki Siemens w BSH Sprzęt
Gospodarstwa Domowego.

  • Jury: dr Krystyna Łuczak - Surówka, prof. Anna Giza - Poleszczuk, Robert Majkut, Grzegorz Niwiński, Robert Pludra, Gosia Rygalik, Tomek Rygalik, Zdzisław Sobierajski, dr hab. Renata Włoch.
  • Partnerzy: ASP w Warszawie, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechnika Białostocka, Politechnika Wrocławska.

Future Living Award - o konkursie

Future Living Award to interdyscyplinarny konkurs, którego głównym celem jest wsparcie równoczesnego rozwoju z dziedziny designu, urbanistyki, nauki i humanistyki przyszłości. Sukces poprzednich edycji konkursu przyczynił się do ogłoszenia w tym roku jego piątej, jubileuszowej odsłony. Z tej okazji FLA był obecny na międzynarodowym Łódź Design Festival 2017, na którym specjalna wystawa przedstawiała zwycięskie prace ostatniej edycji konkursu.

źródło:siemens/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P