Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017

Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017

Poleć znajomemu
2017-11-14 13:11:00

Telewizory QLED i The Frame są dowodem na to, że połączenie zaawansowanej technologii i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach designu nie tylko jest możliwe, ale także na nowo definiuje rolę ekranów w naszych domach. Goście odwiedzający strefę Samsung podczas wystawy Audio Video Show (17-19 listopada) będą mogli zobaczyć nowe produkty, ale także dowiedzieć się więcej na temat technologii, które stoją za najwyższą jakością obrazu i dźwięku.

Audio Video Show to prawdziwe święto branży audio-wideo. Wystawa, która co roku cieszy się ogromną popularnością, jest miejscem, gdzie można zobaczyć i poznać nowoczesne rozwiązania, a także uzyskać dogłębne informacje na temat produktów. W tym roku w strefie Samsung, która zlokalizowana jest w sali Platynowej nr 3 na Stadionie PGE Narodowy, przygotowane zostały trzy sekcje, gdzie dostępne będą telewizory The Frame i QLED TV, odtwarzacze Blu-ray oraz soundbary. Odwiedzający będą także mogli wziąć udział w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez cenionych specjalistów i dziennikarzy branżowych. Na stoisku firmy Samsung można będzie zapoznać się także z ofertą filmów na płytach Blu- Ray UHD, przygotowaną przez firmę Galapagos. 

  • Prezentacje i wykłady

W ramach wystawy odbędą się spotkania i wykłady, podczas których będzie można zgłębić wiedzę o najnowszych technologiach oraz trendach na rynku telewizorów. W sobotę, 18 listopada o godz. 13.00 oraz  w niedzielę, 19 listopada o godzinie 12.00 w strefie Samsung zaplanowane są wykłady pt. „Ultra HD: szeroki gamut i HDR”. Spotkania poprowadzą Piotr Gmerek i Maciej Koper z portalu HDTVPolska.com.

Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017 Z kolei miłośników nowych technologii i sztuki powinny zainteresować krótkie spotkania z The Frame - telewizorem, który na nowo definiuje rolę ekranu w domu. Odbędą się one w sobotę i niedzielę o godz. 16.00.

  • Nowości sprzętowe

Telewizor The Frame w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię. Powieszony na ścianie w salonie, pomiędzy innymi dziełami, będzie prezentował się jak element domowej kolekcji sztuki. Wszystko za sprawą trybu „Sztuka”. Zamiast pustego ekranu wyświetlone zostaną obrazy i zdjęcia wybrane z galerii Samsung Collection lub kupione w sklepie Art Store. The Frame może być także nośnikiem naszych własnych wspomnień utrwalonych na zdjęciach. A jeśli będziemy chcieli wrócić do oglądania programów, zobaczymy je nawet w jakości UHD (4K), z pięknymi nasyconymi kolorami.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także modele z linii QLED TV. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii Quantum Dot, są to pierwsze na rynku telewizory, które zapewniają 100 proc. natężenia koloru niezależnie od poziomu jasności obrazu - barwy są nasycone, intensywne i rzeczywiste. Wszystkie produkty z tej linii - seria Q9, Q8 i Q7 - łączy niespotykana dotychczas jasność oraz jakość obrazu, piękny design, a także bogata funkcjonalność Smart TV. Wizytówką tej gamy produktów jest minimalistyczna konstrukcja i design 360 stopni. Oznacza to, że telewizory te znakomicie prezentują się z każdej strony. Niemal niewidoczny kabel optyczny Invisible Connection pozwala uniknąć nieeleganckich przewodów w domowym salonie. Oprócz standardowej podstawy możemy skorzystać z dodatkowych akcesoriów, np. przypominającego nowoczesną rzeźbę stojaka Tower czy prezentującego się niczym sztaluga stojaka Studio.

Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi wysokiej jakości dźwięk, dlatego w strefie Samsung nie zabraknie produktów z tej kategorii. Wśród prezentowanych rozwiązań będą między innymi soundbar HW-K950 z technologią Dolby Atmos, który zapewnia niesamowite wrażenia dźwięku przestrzennego. W tym roku w ofercie producenta nowością są soundbary z linii Sound+, które wyróżniają się kompaktową konstrukcją typu „One Body”. W tym przypadku głośnik niskotonowy jest wbudowany w listwę głośnikową, dzięki czemu soundbar zajmuje mniej miejsca, oferując jednocześnie pełnię filmowych i muzycznych doznań. W trakcie wydarzenia będzie można zobaczyć zarówno najnowszy model HW-MS750, jak i wygięty HW-MS6500, który idealnie koresponduje z zakrzywionymi telewizorami Samsung.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P