Sony Professional: Wykład “HDR i prawdziwe 4K”

Sony Professional: Wykład “HDR i prawdziwe 4K”

Poleć znajomemu
2017-11-14 14:36:02

HDR (high dynamic range) to obecnie bardzo modny temat. Co to jest? Do czego potrzebny nam HDR? Wykłady przygotowane przez redakcję DIGITAL FOTO VIDEO i firmę Nautilus przybliżą zagadnienie HDR oraz natywnego 4K, a także dźwięku bez którego kino domowe nie może istnieć.

W pierwszej części redaktor naczelny DIGITAL FOTO VIDEO - Marcin Bójko - postara się wytłumaczyć na czym polega rewolucja HDR w filmowym obrazie 4K i dlaczego jest znacznie ciekawsza niż okulary 3D. W drugiej zaś części specjaliści z firmy Nautilus opowiedzą jak uzyskać efekt zanurzania się we wszechogarniającym dźwięku.

Jak wygląda obraz HDR i prawdziwe 4K zobaczyć będzie można na najnowszych, po raz pierwszy publicznie pokazywanych w Polsce, projektorach kina domowego Sony VPL-VW760ES, VPL-VW360ES i VPL-VW260ES

Rejestracja na wykłady na stronie internetowej DIGITAL FOTO VIDEO http://sonyavs2017.dfv.pl/

źródło: sony/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P