Huawei rusza z kampanią o doskonałym towarzyszu podróży

Huawei rusza z kampanią o doskonałym towarzyszu podróży

Poleć znajomemu
2017-11-14 18:24:57

Każda podróż jest niepowtarzalną przygodą. Pozwala odkrywać nieznane zakątki świata, poznawać nowych ludzi, rozsmakowywać się w lokalnych specjałach. W nowej kampanii #IAM3, Huawei zachęca do odkrywania świata w towarzystwie tabletu MediaPad M3 Lite 10. W działania promocyjne zaangażowani zostali autorzy dwóch popularnych blogów podróżniczych: Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku. Blogerzy podzielą się wrażeniami z ekscytujących wypraw i opowiedzą, jak tablet ułatwia im podróżowanie.

Kampania #IAM3 powstała z myślą o wszystkich, dla których podróże są pasją. Huawei, chcąc uczynić je jeszcze bardziej ekscytującymi oraz komfortowymi, zachęca do wypraw w towarzystwie MediaPad M3 Lite 10. W ramach działań promocyjnych, autorzy blogów Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku udadzą się w wyjątkowe podróże, wyposażeni w tablety. Założyciele Tasteaway wyruszą na zaskakującą wycieczkę po Polsce, natomiast Ewa Chojnowska ze Szpilek w Plecaku odkryje magię Etiopii. Czytelnicy blogów dowiedzą się jak tablet Huawei sprawdza się w drodze - blogerzy pokażą, jak urządzenie zastępuje wiele innych rzeczy, które przez lata wydawały się w podróży niezbędne, m. in. mapy czy przewodniki.

- Od kwietniowej premiery otrzymaliśmy wiele sygnałów od klientów, że tablet przydaje się im nie tylko w domu, ale idealnie sprawdza się również w podróży. Potwierdzają to badania SW Research zrealizowane na zlecenie Huawei, w których ponad 50% użytkowników tego typu urządzeń odpowiedziało, że aktywnie korzysta z nich także podczas podróży. Stąd zaangażowanie przez nas autorów dwóch popularnych blogów podróżniczych, Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku. Tablet zostanie przetestowany przez nich w terenie, co będzie najlepszym sposobem sprawdzenia jego możliwości - mówi Dorota Natalia Haller, Dyrektor ds. Marketingu, Komunikacji i Digitalu Huawei Polska.

Publikacje związane z kampanią #IAM3 pojawią się na blogach Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku oraz we własnych kanałach komunikacyjnych Huawei.

  • Idealny towarzysz podróży

Huawei MediaPad M3 Lite 10 wyposażony jest w szereg funkcji, które są niezwykle przydatne podczas podróży. Ogromną zaletą tabletu jest bateria, która wystarcza na nawet 10 godzin pracy. Duży, 10-calowy ekran Full HD gwarantuje komfortowe przeglądanie stron internetowych oraz dostarcza najwyższą jakość obrazu podczas oglądania filmów. 4 głośniki Harman Cardon zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe podczas słuchania muzyki oraz używania gier mobilnych. Tablet MediaPad M3 Lite z powodzeniem zastępuje wiele innych urządzeń, które z reguły zabieramy ze sobą w podróż. Nie tylko dostarczy nam rozrywki, ale sprawdzi się także pod kątem praktycznym - możemy na nim zarezerwować nocleg, przeczytać recenzję restauracji czy skorzystać z map.

źródło: huawei/agdtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Huawei

HUAWEI dostarcza najnowsze technologie informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma oferuje przedsiębiorstwom szerokie spektrum rozwiązań IT m.in. cloud computing, systemy ERP, data storage, czy systemy do tele- i wideokonferencji, umożliwiające bardziej efektywne prowadzenie działalności biznesowej. HUAWEI jest liczącym się na światowym rynku producentem switchy, routerów i modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Z rozwiązań HUAWEI korzysta 45 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych, m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI obecne jest w 140 krajach, zatrudniając ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad rozwojem nowych technologii – 13% rocznego dochodu inwestowane jest w badania i rozwój.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P