Zakupowe szaleństwo: atrakcyjne rabaty na urządzenia i usługi Microsoft

Zakupowe szaleństwo: atrakcyjne rabaty na urządzenia i usługi Microsoft

Poleć znajomemu
2017-11-24 10:03:12

Miłośnicy zakupowego szaleństwa spod znaku Black Friday mogą już zacierać ręce. Z okazji popularnego święta miłośników zakupów na klientów czekają w sklepach atrakcyjne promocje i rabaty na urządzenia oraz usługi z logo Microsoft. Wśród nich znalazły się m.in. nowy Surface Pro, a także tańszy Office 365 oraz akcesoria, w tym pady do konsoli Xbox One.

  • Nowy Surface Pro - taniej o 1649 zł!

Nowy Surface Pro to czołowy przedstawiciel linii komputerów konwertowalnych Microsoft. W każdej chwili możemy odłączyć od niego klawiaturę, która pełni również funkcję eleganckiego etui ochraniającego ekran. Cała konstrukcja komputera jest lekka i smukła: waży niewiele ponad 770 gram, a w najgrubszym miejscu obudowa mierzy zaledwie 8,5 mm. Tak niewielkie gabaryty czynią z niego idealne urządzenie zarówno do pracy biurowej, jak i mobilnej.

Najnowszy Surface Pro to demon wydajności. Napędzają go procesory Intel Core siódmej generacji. To również urządzenie zapewniające niezrównany czas pracy na jednym ładowaniu: nawet do 13,5 godziny. Firma Microsoft chce podbić nim serca mobilnych profesjonalistów oraz osób pracujących w branży kreatywnej. Surface Pro to bowiem mobilne studio graficzne, które pozwala artystom cyfrowym uwolnić swoją kreatywność w każdych warunkach.

Na szczególną uwagę zasługuje ekran Surface Pro, powszechnie uchodzący za jeden z najlepszych w swojej klasie. Wyświetlacz w nowym Surface Pro ma przekątną 12,3”, a najważniejsze jest w nim to, że rozpoznaje dotyk i współpracuje z piórem Surface Pen, dzięki któremu możemy rysować czy prowadzić odręczne notatki na urządzeniu. Pióro rozpoznaje aż 4096 poziomów nacisku oraz kąt nachylenia nadgarstka, dzięki czemu użytkownicy mogą dopieścić każdy detal i każdą kreskę, a także zastosować precyzyjne cieniowanie na rysunku.

Z okazji Czarnego Piątku przygotowane zostały wyjątkowe okazje dla osób, które rozważają zakup tego urządzenia. Za najnowszy Surface Pro z procesorem Intel Core i5 na pokładzie, dyskiem SSD 128 GB, 4 GB pamięci RAM i Windows 10, w zestawie z czarną klawiaturą Type Cover - zapłacimy już 3999 zł. Ofertę znajdziemy w sklepach: EURO RTV AGD, Komputronik, Media Markt, Saturn, X-Kom oraz w Sklepie Microsoft.

  • Tańszy Office 365 i akcesoria Microsoft

Promocje nie ominą również tych, którzy ostrzyli sobie zęby na tańszy Office 365 oraz akcesoria sygnowane logo Microsoft. Partnerzy polskiego oddziału Microsoft w tym roku również stanęli na wysokości zadania i przygotowali atrakcyjne rabaty oraz zestawy czekające na kupujących. Z okazji Czarnego Piątku przeceny sięgają nawet kilkuset złotych.

W sklepie Komputronik miłośnicy Czarnego Piątku również znajdą coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje Office 365 w wersji Dla Użytkowników Domowych, czyli na 5 komputerów, w zestawie z programem antywirusowym McAfee Total Protection - w cenie 199 zł zamiast 548 zł, czyli o 349 zł taniej! Warunki licencji obu programów pozwalają na ich zainstalowanie aż na 5 komputerach! W specjalnej ofercie promocyjnej sklepu Komputronik znajdzie się również Office 365 Personal, który będzie można zakupić w opcji z myszą Microsoft Designer Mouse, w cenie 199 zł za zestaw. A skoro już o myszkach mowa, to osoby rozglądające się za nowym komputerem, przy zakupie wybranych modeli laptopów w sklepie Komputronik otrzymają specjalną ofertę na mysz Microsoft WMM 1850, którą będą mogli nabyć za złotówkę. Komputronik przygotował również ofertę rabatową dla graczy. Nowy pad do konsoli Xbox One można kupić już za 169 zł, czyli o kilkadziesiąt złotych taniej niż w cenie regularnej.

Z kolei w sklepach EURO RTV AGD oraz X-Kom znajdziemy wyjątkowe oferty na zakup Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych. W obu przypadkach przeceny sięgają kilkuset złotych. Kupując dowolny komputer z systemem Windows 10 lub Mac, klienci będą mogli dokupić Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych za 199 zł zamiast 299zł. Licencja uprawnia do zainstalowania oprogramowania na 5 komputerach.

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P