Niższe ceny wideorejestratorów DOD

Niższe ceny wideorejestratorów DOD

Poleć znajomemu
2017-12-01 10:48:05

Szukacie ciekawej propozycji na świąteczny prezent? Popularny producent wideorejestratorów DOD, razem ze sklepami X-kom i Media Expert, postanowił znacznie ułatwić wam to zadanie. W ramach świątecznej obniżki cen, w sklepie X-kom kupimy taniej wybrane modele kamer samochodowych DOD:

  • LS470W: z  919 zł na 799 zł
  • LS470W+: z 999 na 899 zł

W sklepie Media Expert przeceniony został wideorejestrator:  

  • IS220W: z 499 na 399,99 zł

Zdaniem producenta LS470W może pochwalić się wysoką jakością nagrywanego obrazu, i to zarówno w przypadku filmowania za dnia, jak i nocą. Dodatkowo model LS470W+ wyposażono w filtr polaryzacyjny, którego zadaniem jest redukowanie odbłysków od szyby i prześwietleń. Filtr ten pogłębia również  intensywność barw. IS220W to z kolei ekonomiczna kamera dla kierowców, którzy przygodę z wideorejestratorami chcąc zacząć od tańszego urządzenia.

Dlaczego wideorejestrator to atrakcyjny pomysł na prezent? Wielu ekspertów przekonuje, że każdy rozsądny kierowca powinien posiadać kamerę samochodową. Stanowi ona nie tylko dowód przy wypadku i wysunięciu fałszywych oskarżeń pod naszym adresem, ale posiada wiele innych przydatnych funkcji, takich jak: tryb parkingowy, GPS czy aktualizowaną co 2-3 miesiące bazę fotoradarów.

źródło: dod/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P