Promocyjna NAVITEL: kup wideorejestrator  i odbierz licencję na smartfon

Promocyjna NAVITEL: kup wideorejestrator i odbierz licencję na smartfon

Poleć znajomemu
2017-12-05 09:33:00

Firma NAVITEL® Poland przygotowała specjalną ofertę promocyjną w sieci sklepów Media Markt - „Rejestrator samochodowy NAVITEL z nawigacją do smartfona w zestawie”. Przy zakupie jednego z sześciu modeli wideorejestratora producenta, każdy otrzyma bezpłatnie dostęp do mobilnej aplikacji Navitel Navigator GPS&Maps z licencją na dożywotnią mapę Polski. Promocja potrwa do końca stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Media Markt, szczególnie przed świętami, przygotowuje dla swoich klientów liczne promocje. Wraz marką NAVITEL® wprowadziliśmy do oferty zestaw składający się z dwóch uzupełniających się produktów: urządzenia i nawigacji-aplikacji. Wierzymy, że oferta łączona przełoży się na wspaniałe wyniki sprzedaży - powiedział Krzysztof Pieczaba, Kierownik Grupy Produktowej Foto/Telekom.

- NAVITEL® od kilku lat z ogromnymi sukcesami podbija polski rynek. Dzięki temu udało nam się powiększyć portfolio o wideorejestratory oraz tablety z funkcją nawigacji. Nie zapominamy jednak o fundamentalnym projekcie, jakim jest aplikacja. W tym roku postanowiliśmy ufundować wszystkim klientom kupującym nasz wideorejestrator dożywotnią licencję na smartfon lub tablet o wartości 49 złotych, by mogli sami przekonać się o jej zaletach - dodaje Tobiasz Jankowski,  CEO NAVITEL® EUROPE. Akcją zostały objęte następujące modele: NAVITEL MR 250 DUAL PARKING FULL HD; NAVITEL MSR500 FULL HD; NAVITEL MSR 700 FULL HD; NAVITEL MSR 900 FULL HD oraz NAVITEL R1000 GPS WiFi FULL HD.

źródło: navitel/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Media Markt

Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada w Polsce 47 sklepów.

 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P