NEC na ISE 2018 - Create Endless Impressions

NEC na ISE 2018 - Create Endless Impressions

Poleć znajomemu
2017-12-11 13:24:36

Podczas targów ISE 2018 NEC Display Solutions zaprezentuje swoje najnowsze produkty do wyświetlania obrazu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla handlu, dużych obiektów oraz konferencji korporacyjnych. Na stoisku NEC będzie można zobaczyć m.in. symulacje rzeczywistych zastosowań, włącznie z rozwiązaniami wykorzystującymi najnowsze monitory wielkoformatowe oraz imponującą projekcję laserową wysokiej rozdzielczości.

Targi ISE 2018 odbędą się w dniach 6-9 lutego w RAI w Amsterdamie. W trakcie tej edycji NEC przedstawi temat swojej najnowszej kampanii „Create Endless Impressions” - prezentując obszerne portfolio technologii wizualnych, pozwalających użytkownikom na tworzenie przekazu, który skutecznie angażuje odbiorców i pozwala nawiązać z nimi wielopoziomową komunikację.

Goście odwiedzający stoisko NEC 5-R20 w hali 5 będą mogli zobaczyć m.in.:

·         Ściany Direct View LED do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków

·         Monitory wielkoformatowe (do 98”) z serii V oraz P, kompatybilne z Raspberry Pi, które otwierają nowe możliwości dla Digital Signage opartego na sensorach i informacji zwrotnej

·         Nowe, profesjonalne monitory wielkoformatowe NEC z serii C do bezproblemowej intergacji (do 98”)

·         NEC Infinity Board, kompletne rozwiązanie konferencyjne, które właśnie pojawiło się na rynku

·         Nowy, flagowy projektor instalacyjny 4K o jasności 35.000 ANSI lumenów z innowacyjną technologią lasera RB

“Od handlu detalicznego po sale zarządów, technologia wyświetlania obrazu zmienia sposób, w jaki ludzie odbierają świat i współdziałają z innymi” - powidziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. “Firmy i konsumenci wymagają czegoś więcej, niż tylko monitorów. Potrzebują oni bardziej interaktywnych urządzeń, wykorzystujących optymalnie szeroko rozumiane zasady współpracy pomiędzy użytkownikami. Goście targów ISE będą mieli okazję zobaczyć na żywo wiodącą technologię NEC w realnych zastosowaniach, co pozwoli im zrozumieć, jak nasze rozwiązania ustanawiają nowe standardy komunikacji wizualnej. Będą mogli również spotkać ekspertów NEC i naszych wybranych partnerów, aby dowiedzieć się jak technologia może zmieniać sposób komunikacji i informacji wizualnej.”

źródło: nec/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P