Wygraj wideorejestrator wart ponad 1100 zł

Wygraj wideorejestrator wart ponad 1100 zł

Poleć znajomemu
2017-12-19 09:53:26

„To był dla nas naprawdę udany rok. Cieszymy się z faktu, że nasze produkty spodobały się polskim kierowcom (i nie tylko im). Przez ostatnie miesiące otrzymaliśmy od was wiele pozytywnych komentarzy, za co bardzo dziękujemy! By udowodnić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za otrzymane wsparcie, postanowiliśmy oddać jednemu z was zaawansowany wideorejestrator LS475W+” - informuje producent na swojej stronie. 

Konkurs organizowany przez DOD jest tym cenniejszy, iż wartość wspomnianej kamery wynosi ponad 1100 zł. Co jeszcze warto wiedzieć o LS475W+? Urządzenie nagrywa obraz w jakości FullHD, a dołączony do zestawu filtr polaryzacyjny redukuje niechciane odbłyski od szyby i pogłębia intensywność barw. Do tego dochodzi też kilka przydatnych funkcji, takich jak tryb parkingowy czy aktualizowana co 2-3 miesiące baza danych, wskazująca na położenie wszystkich fotoradarów na terenie Polski. 

By zyskać szansę wygrania LS475W+, wystarczy wykonać dwa bardzo proste zadania, które możecie znaleźć na oficjalnej stronie konkursowej. Zabawa potrwa do 22 grudnia br.

źródło: dod/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie DOD

DOD to jeden z liderów wśród producentów kamerek samochodowych. Mająca swoją siedzibę na Tajwanie firma produkuje wysokiej jakości sprzęt do użytku zarówno biznesowego, jak i prywatnego. DOD od lat stawia też na rozwój technologii stosowanych w swoich produktach.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P