Canon na ISE 2018 - najnowsze instalacyjne projektory lampowe i laserowe

Canon na ISE 2018 - najnowsze instalacyjne projektory lampowe i laserowe

Poleć znajomemu
2018-01-05 11:58:31

Firma Canon, podczas ISE 2018 - największych tego typu na świecie targów dla integratorów systemów audio-wideo - zaprezentuje wysokiej jakości projektory lampowe i laserowe o wysokiej jasności. Stoisko Canon na ISE 2018 będzie podzielone na siedem dedykowanych stref, w których producent zademonstruje działanie i zastosowania najnowszych rozwiązań projekcyjnych w różnych środowiskach - od bardzo ograniczonych powierzchni, aż po ogromne przestrzenie sal audytoryjnych.

W trakcie pokazu podczas targów ISE 2018 integratorzy systemów będą mieli okazję bezpośrednio zapoznać się z bogatą ofertą urządzeń i technologii Canon, których elastyczność zastosowań pozwala wykorzystywać je w wielu kluczowych obszarach projekcyjnych. Jednym z przykładów takiego rozwiązania będzie, opracowany przez Canon, system korekcji geometrii obrazu, który pozwala zachować doskonałą geometrię rzucanego obrazu, nawet w sytuacji, gdy konieczne jest ustawienie projektora pod kątem, jak ma to miejsce np. w przypadku różnego rodzaju symulatorów, sklepów czy galerii sztuki.

Podczas targów Canon będzie wspierany przez przedstawicieli fińskiej firmy ShopperScreen, specjalizującej się w zagospodarowywaniu powierzchni dla potrzeb interaktywnych ekranów wysokiej rozdzielczości. ShopperScreen zademonstruje, w jaki sposób urozmaicić prezentowaną ofertę dzięki zastosowaniu interaktywnych witryn wykorzystujących wysokiej jakości i jasności wyświetlacze.

Kolejnym współpracującym dostawcą, który na swoim stoisku będzie prezentował najnowsze rozwiązania projekcyjne Canon, będzie firma Garriets - organizator widowisk teatralnych i występów na żywo. Użyta przez Garriets technologia Canon umożliwiła firmie realizację projektu symulacji rzeczywistości wirtualnej na szklanej powierzchni. Pomimo ograniczonej przestrzeni, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii umożliwiającej pionowe i poziome przesunięcie soczewek, rozwiązanie Inviscreen okazało się niezwykle proste w instalacji. Możliwość przesunięcia osi optycznej o 75%, która jest elementem konstrukcyjnym wiodących na rynku produktów firmy Canon, umożliwia ustawienie projektora w różnych miejscach, a krótkie ogniskowe pozwalają umieścić urządzenie bardzo blisko powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu dużej przekątnej wyświetlanego obrazu.

Andreas Herrnböck, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesowego rozwiązań Visual Communications w Europie, Canon Europe, zauważa: “Canon uczestniczy w targach ISE nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, przez co niezmiennie deklarujemy chęć, wolę i zaangażowanie w realizację innowacyjnych projektów w dziedzinie audio-wideo. Naszą ofertą chcemy wykraczać poza potrzeby integratorów systemów oraz ich klientów, dlatego co roku podejmujemy kolejne działania na rzecz podniesienia poprzeczki jeszcze wyżej - stale udoskonalając nasze technologie, zarówno z punktu widzenia prezentowanych przez nas rozwiązań, jak i w ramach relacji partnerskich, które nawiązujemy dzięki pokazom i prezentacjom. Jestem przekonany, że najnowsza gama naszych innowacyjnych produktów oraz współpraca z innymi specjalistami z branży stanowi solidną podstawę dla kolejnej, udanej prezentacji naszej technologii”.

Targi ISE 2018 odbędą się w dniach 6-9 lutego 2018 r. w Amsterdamie. Strefa firmy Canon znajduje się w hali nr 1, Stoisko F-90.

źródło: canon/agdrtv24.pl

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P