iiyama pokazuje nowości na targach ISE 2018

iiyama pokazuje nowości na targach ISE 2018

Poleć znajomemu
2018-02-01 07:25:28

Podczas tegorocznej edycji targów audio-wideo ISE (Integrated Systems Europe), odbywającej się w Amsterdamie w dniach 6-9 lutego, iiyama zaprezentuje swoje najnowsze profesjonalne ekrany, w tym interaktywne wyświetlacze LFD, profesjonalne wyświetlacze dotykowe oraz nowe ekrany digital signage 4K o przekątnych sięgających 98”.

“ISE jest doskonałą okazją, by zaprezentować klientom nasze najnowsze rozwiązania digital signage i porozmawiać o tym, jak produkty iiyama wpisują się w ich potrzeby i jak mogą pomóc w rozwiązaniu biznesowych wyzwań. Pokażemy m.in. nasze nowe ekrany digital signage 4K UHD o ogromnej przekątnej 98” oraz zupełnie nową serię dotykową Open Frame PCAP, wyróżniającą się brakiem ramek - w jej skład wchodzą cztery modele o rozmiarach zaczynających się od 10”. Niezależnie więc od tego, w jakiej skali działa Państwa biznes, zapraszamy na nasze stoisko, na którym zaprezentujemy pełne spektrum rozwiązań iiyama, bazujących na dotyku oraz technologiach signage experience.“ - wyjaśnia Jeffry Pettinga, European Sales Director.

Demonstrowane na ISE ekrany iiyama 4K reprezentują dwie różne rodziny produktów. Seria 40 to rozwiązania signage bazujące na systemie Android i wyposażone w aplikację CMS, będącą łatwym w obsłudze rozwiązaniem do tworzenia treści i zarządzania nimi (co sprawia, że ekran jest wygodnym urządzeniem typu „wszystko w jednym”). Seria 50 zapewnia najwyższej jakości żywe kolory, doskonale widoczne detale oraz najwyższą niezawodność. Na ISE iiyama pokaże m.in. model 98-calowy, czyli największy tego typu produkt w portfolio firmy. Będzie on idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, dla których podstawowym priorytetem jest najlepsza możliwa widoczność ich treści. Urządzenia trafią na rynek w drugim kwartale 2018 r. (modele 43, 50, 55, 65, 75, 86 oraz 98-calowe).

Goście stoiska iiyama będą mogli również zapoznać się z możliwościami interaktywnych wyświetlaczy Open Frame PCAP z serii 38, która zastąpi w ofercie firmy serię 37, często wykorzystywaną w sklepach i restauracjach na całym świecie. Te stylowe, ale jednocześnie odporne urządzenia spełniają wymagania certyfikatu IP54, a ich front pokryty jest w całości szkłem, co pozwala na zamontowanie ich np. w kioskach czy w stołach. Ekrany dostępne są w wersjach 32, 43, 49, 55 oraz 65-calowych i wyposażone w wyświetlacze Full HD (wersja 32 i 43”) lub 4K UHD (49, 55 oraz 65”). W sklepach pojawią się w lutym 2018 r., w pierwszej kolejności dostępne będą modele 32 i 43”.

Klienci szukający rozwiązań idealnych do zastosowania w kioskach informacyjnych powinni zwrócić uwagę na nową serię płaskich wyświetlaczy dotykowych Open Frame PCAP. Seria 15 wyróżnia się bezramkowym wzornictwem i frontem w pełni pokrytym szkłem. Ekrany umieszczone są w stylowych obudowach, a pokrycie szkłem zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i zarysowania. Dzięki piankowej otulinie, można je bezpiecznie i szczelnie zamontować w dowolnym otoczeniu. Urządzenia dostępne są w czterech rozmiarach - 10.1, 15, 21.5 oraz 23.8” - i trafią na rynek w pierwszym kwartale 2018 r.

Stoisko firmy iiyama na ISE znajdować się będzie w hali nr 10 i ma numer N-195. Targi odbywają się w centrum konferencyjnym Amsterdam RAI.

źródło: iiyama/agdrtv24.pl

O firmie iiyama

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o. iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja "zero martwych pikseli na starcie".

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P