Play rozdaje zniżki na bilety do kin CINEMA CITY wszystkim użytkownikom ofert rodzinnych

Play rozdaje zniżki na bilety do kin CINEMA CITY wszystkim użytkownikom ofert rodzinnych

Poleć znajomemu
2018-02-02 08:50:06

Wyjście do kina jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów wspólnego spędzania wolnego czasu. Dzięki PLAY jest to jeszcze łatwiejsze! Od piątku, 2 lutego 2018 r., każda osoba korzystająca z rodzinnej oferty będzie mogła w aplikacji Play24 znaleźć kod uprawniający do 50% zniżki na bilet na wybrany seans 2D w sieci kin CINEMA CITY. Kod wystarczy pokazać przy kasie i już można cieszyć się filmem w niższej cenie.

Akcja przeznaczona jest zarówno dla obecnych Klientów posiadających numery w ofertach Rodzina, jak i dla tych, którzy dopiero zdecydują się na wybranie takiej oferty do końca bieżącego miesiąca. Kody można zrealizować do końca marca, dzięki czemu każda rodzina będzie mogła na spokojnie zaplanować wspólny czas przy wybranym filmie.

Aplikacja Play24 jest dostępna w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iOS) i można ją pobrać wchodząc z poziomu telefonu na stronęwww.24.play.pl i wybierając jeden z przycisków w sekcji Pobierz aplikację na swój telefon.

źródło: play/agdrtv24.pl

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P