Philips S318 z powerbankiem w prezencie - unikalny zestaw w prezencie w ofercie Plusa

Philips S318 z powerbankiem w prezencie - unikalny zestaw w prezencie w ofercie Plusa

Poleć znajomemu
2018-03-02 13:21:00

Jeszcze do końca kwartału w ofercie Plusa Philips S318 w promocji. Do każdego urządzenia dodajemy w prezencie powerbank Philips DLP2605U/10!

Dzięki wbudowanej funkcji obsługi podczerwieni telefon Philips S318 może sterować ponad 4 tys. marek urządzeń domowych oraz zastąpić 200 tys. modeli pilotów zdalnego sterowania z pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej w telefonie. Możesz sterować telewizorem, klimatyzacją, odtwarzaczem DVD oraz oświetleniem. Czas wrzucić piloty do szuflady - wystarczy Philips S318.

Philips S318 to niedrogi, zgrabny smartfon z systemem Android 7.0, zaprojektowany z myślą o estetyce i ergonomii. Kompaktowa obudowa została z tyłu wykończona fakturą zwiększającą przyczepność, dzięki czemu telefon dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. S318 jest wyposażony w  wyświetlacz 5" o wysokiej rozdzielczości, który zachwyca żywymi kolorami i dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Technologia IPS zapewnia świetną widoczność bez względu na to, pod jakim kątem patrzysz na wyświetlacz. Za płynność działania systemu Android 7.0 odpowiada 4-rdzeniowy procesor 1,3GHz i 1GB RAM. Użytkownik ma do dyspozycji 8 GB pamięci, które może rozbudować o kolejne 32 GB dzięki slotowi na karty microSD.

Telefon jest wyposażony w baterię litowo-jonową 2500 mAh, która umożliwia ponad 600 godzin pracy w trybie czuwania i ponad 16 godzin rozmów. Dzięki niej nie będziesz już zamartwiać się z powodu przegapionych połączeń z pracy oraz od bliskich Ci osób.

Tylko teraz i tylko w ofercie operatora Plus, do każdego telefonu Philips S318 dołączamy powerbank Philips DLP2605U/10 gratis! Oferta jest ważna do czasu wyczerpania zestawów promocyjnych.

źródło: agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P