Canon po raz 15. numerem jeden na świecie w rankingu producentów aparatów cyfrowych z wymienną optyką

Canon po raz 15. numerem jeden na świecie w rankingu producentów aparatów cyfrowych z wymienną optyką

Poleć znajomemu
2018-03-28 09:50:24

Canon poinformował, że 15. rok z rzędu zajmuje pozycję lidera rynku aparatów cyfrowych z wymienną optyką. Oznacza to, że firma konsekwentnie od 2003 r. przoduje w zestawieniu producentów cyfrowych lustrzanek i kompaktowych aparatów systemowych.

Projektując rozwiązania i technologie systemu EOS - m.in. matryce CMOS i procesory DIGIC - Canon konsekwentnie skupia się na uzyskaniu bezkompromisowej jakości obrazu, szybkości działania i wydajności. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie w całej gamie produktów, od modeli klasy podstawowej, które zapewniają wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi, po flagowe modele, wykorzystywane przez zawodowych fotografów i filmowców. Nie należy zapominać także o imponującej liczbie aż 93 wymiennych obiektywów EF wyposażonych w innowacyjne technologie Canon, takie jak silnik ultradźwiękowy (USM), stabilizator obrazu (IS), czy wielowarstwowy dyfrakcyjny element optyczny (DO).

W 2003 roku, kiedy rozpoczynała się era lustrzanek cyfrowych, Canon wprowadził do sprzedaży przełomowy model EOS 300D (w innych regionach znany jako EOS Digital Rebel lub EOS Kiss Digital). Ten wyjątkowy aparat o kompaktowej konstrukcji, który dostępny był w konkurencyjnej cenie, podbił światowy rynek i stał się fundamentem rozwoju dla całej branży. Od tego czasu Canon wprowadził wiele przełomowych produktów, w tym serie zaawansowanych aparatów EOS-1D i EOS 5D, które otworzyły drogę do profesjonalnego nagrywania wideo w najwyższej jakości za pomocą lustrzanek cyfrowych. W kolejnych latach Canon rozszerzał ofertę rozwiązań EOS o nowe produkty, w tym aparaty bezlusterkowe z wymienną optyką z serii EOS M, obiektywy czy akcesoria. W 2017 r. zadebiutował długo wyczekiwany, pełnoklatkowy model EOS 6D Mark II - następca najmniejszego modelu z matrycą full frame w ofercie Canon. W tym samym roku, obok nowej „szóstki” zaprezentowano aż pięć nowych aparatów z wymienną optyką: EOS 77D, EOS 800D, EOS M6, EOS 200D i EOS M100.

Poprzez dalsze doskonalenie innowacyjnych technologii optycznych, Canon będzie rozszerzać linię EOS, łącząc najnowsze rozwiązania fotograficzne, filmowe i rozbudowane opcje łączności. Firma nie ustaje w dążeniu do stałego rozwoju kultury fotograficznej i filmowej poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań do rejestracji i przetwarzania obrazu.

Wliczając dwa adapter EF i 14 obiektywów filmowych EF (stan na 28 marca 2018).

źródło: agdrtv24.pl

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P