Poczuj #wiecejemocji i zgarnij CANON EOS M50

Poczuj #wiecejemocji i zgarnij CANON EOS M50

Poleć znajomemu
2018-03-30 07:17:27

Jeśli oddajesz się czemuś bez reszty, coś cię kręci, masz na jakimś punkcie zajawkę i lubisz inspirować innych - Canon ma dla Ciebie wyzwanie. Weź udział w konkursie, w którym będziesz mógł podzielić się swoją pasją i emocjami przez nią wywoływanymi. Do wygrania jest najnowszy bezlusterkowiec Canon EOS M50 z możliwością filmowania w jakości 4K, który pozwoli Ci nie tylko robić fantastyczne zdjęcia i wideo, ale też w prosty sposób udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych. Proste?

Canon wierzy, że tym, co nakręca świat do działania, są ludzkie pasje. Dlatego projektuje i dostarcza rozwiązania obrazowania, dzięki którym niezwykłe chwile spędzone na realizacji swoich zainteresowań można utrwalać, przechowywać i udostępniać, przekazując jednocześnie całe mnóstwo pozytywnych emocji.

W ideę całej kampanii oraz hasło przewodnie Canon „Live For The Story” doskonale wpisuje się najnowszy bezlusterkowiec Canon - EOS M50. Niewielkie gabaryty pozwalają mieć go zawsze przy sobie, w nich zaś ukrywają się niemal nieograniczone możliwości obrazowania. Jak je wykorzystasz, aby opowiedzieć o swojej pasji?

Każda pasja jest wyjątkowa i może stać się sposobem na życie. Wejdź na stronę www.canon.pl/wiecejemocji i zobacz ambasadorów konkursu Canon #wiecejemocji. To zwykli ludzie, którzy swój czas i energię poświęcili na doskonaleniu swoich zainteresowań. Fotograf miejski @hashtagalek, longboardzistka @kati_hay i @warsawjungle - hodujący rośliny na swoich 20 metrach kwadratowych - udowadniają, że pasja może być sposobem na życie. Ty też tak możesz: możesz zarażać swoją pasją innych, możesz wreszcie wyjść z cienia, możesz sprawić, że Twoja pasja stanie się Twoim sposobem na życie. Wystarczy, że poświęcisz się temu na 100 procent i podejmiesz wyzwanie!

  • Podejmij wyzwanie

Wystarczy, że do 8 kwietnia pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu www.facebook.com/CanonPolska opublikujesz wykonane przez siebie zdjęcie, które Twoim zdaniem najlepiej opisuje Twoje zamiłowania. Warunki uczestnictwa są dwa. Pierwszy: na zdjęciu może być wszystko, z wyjątkiem Ciebie i jakichkolwiek innych osób; drugi: zdjęcie należy opatrzeć krótkim opisem, w którym wyjaśnisz, co jest Twoją pasją i co nie zmieściło się w kadrze. I już! Tyle wystarczy, żeby zgłosić chęć udziału w konkursie Canon.

  • Dalsze zmagania

To jednak dopiero połowa wyzwania. Na podstawie zgłoszonych zdjęć jury wybierze sześciu finalistów, którzy zakwalifikują się do II etapu konkursu. Zostaną im wypożyczone aparaty EOS M50, przy użyciu których wykonają cztery zadania konkursowe, wyznaczone przez ambasadorów kampanii. Efekty ich działań publikowane będą na profilu www.facebook.com/CanonPolska. Na tej podstawie jury konkursowe wybierze troje zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają aparat EOS M50. Jednym z nich możesz być Ty! Pozostała trójka finalistów otrzyma drukarki SELPHY CP1300 - niewielkie, kompaktowe urządzenia do mobilnego druku zdjęć w wysokiej jakości.

  • Nagrody dla aktywnych

Nawet jeśli nie zgłosisz się do konkursu #wiecejemocji lub nie uda Ci się zakwalifikować do II etapu, nadal masz szansę na nagrodę. Śledząc profil www.facebook.com/CanonPolska możesz wziąć udział w konkursie #więcejopinii. Aby to zrobić, należy w kreatywny (i konstruktywny) sposób skomentować prace finałowej szóstki. Autorzy dziesięciu najciekawszych komentarzy otrzymają podstawki pod smartfony.

źródło: agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P