MPM agd S.A. wchodzi w segment produktów premium

MPM agd S.A. wchodzi w segment produktów premium

Poleć znajomemu
2018-04-05 13:35:00

MPM agd S.A. to jedna z niewielu firm z polskim kapitałem na rynku AGD. Już niemal od 30 lat oferuje Polakom rozwiązania przemyślane i uszyte na miarę, do każdego domu. Obecnie firma wykonuje kolejny krok w rozwoju, wprowadzając do swojej oferty urządzenia z segmentu premium - markę Sam Cook. To nowa linia produktów, stworzona przez kulinarnych profesjonalistów, dedykowana wszystkim pasjonatom gotowania. Dzięki niej rozwiązania, dostępne dotychczas tylko w najlepszych kuchniach na świecie, można przenieść i zastosować we własnym domu.

Marka Sam Cook została zaprojektowana w całości i w każdym detalu przez profesjonalistów z myślą o szczególnie wymagających klientach segmentu premium: począwszy od wysokiej jakości sprzętu, przez oferowanie serwisu „door to door”, aż po elegancką stylistykę opakowania. W jej skład wchodzi 8 wyjątkowo innowacyjnych produktów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Termo Cyrkulator oraz zgrzewarka do próżniowego pakowania żywności. Pozwalają one na przyrządzanie dań metodą sous vide, dzięki której produkty zachowują pełnię składników odżywczych podczas procesu gotowania.

Poszerzając ofertę o markę Sam Cook wchodzimy w nową, a jednocześnie naturalną fazę rozwoju naszej firmy. Od lat bowiem uważnie obserwujemy styl życia oraz zmieniające się preferencje konsumentów, aby na bieżąco reagować na ich potrzeby. Obecnie Polacy coraz częściej chcieliby we własnym domu skorzystać z rozwiązań i udogodnień, które do tej pory dostępne były głównie dla profesjonalistów. Oczekują w tym zakresie rozwiązań innowacyjnych i najwyższej jakości. Linia Sam Cook jest właśnie odpowiedzią naszej firmy na ten silny, nowy trend na polskim rynku - mówi Piotr Płochocki, twórca i założyciel firmy MPM agd S.A.

Oprócz Termo Cyrkulatora sous vide i zgrzewarki próżniowej marki Sam Cook, już teraz w sprzedaży dostępne są wysokiej jakości: termorobot, blender wysokoobrotowy, wyciskarka wolnoobrotowa, frytkownica beztłuszczowa FitFryer, Nutri Blender oraz mikser ręczny. Obecnie produkty marki Sam Cook można kupić poprzez stronę www.samcook.eu oraz w największych sieciach handlowych.

Marka Sam Cook powstała z połączenia pasji do gotowania, wysokiego poczucia estetyki, odpowiedzialności za jakość oraz doświadczenia w branży AGD. Chociaż jest obecna na rynku od kilku tygodni, już teraz widzimy bardzo duże zainteresowanie nowymi produktami wśród przedstawicieli sieci handlowych. Wynika to z faktu, że marka Sam Cook doskonale uzupełnia lukę obecną na polskim rynku AGD, a spowodowaną faktem, że profesjonalne urządzenia do gotowania są dostępne, ale w bardzo wysokiej cenie. Ich koszt często kilkukrotnie przekracza możliwości zakupowe konsumenta. - podkreśla Piotr Płochocki i dodaje -  W najbliższych miesiącach skupimy się na sukcesywnej rozbudowie dystrybucji, tak aby każdy pasjonat gotowania miał okazję tworzyć swoje potrawy z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń marki Sam Cook, stworzonej przez profesjonalistów.

Inauguracja urządzeń marki Sam Cook odbędzie się podczas targów Electronics Show w dniach 13 - 15 kwietnia 2018 r. w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie.

źródło: agdrtv24.pl

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P