Microsoft przyznał nagrodę ACTION Centrum Edukacyjnemu

Poleć znajomemu
Microsoft przyznał nagrodę ACTION Centrum Edukacyjnemu 2011-10-26 12:21:00

24 października br. ACTION Centrum Edukacyjne na konferencji partnerów Microsoft zdobyło wyróżnienie Partnera Roku 2011* w kategorii ośrodków szkoleniowych. To kolejny dowód na to, że ACTION Centrum Edukacyjne oferuje klientom szeroki zakres profesjonalnych programów dydaktycznych.

Microsoft to jeden z największych producentów oprogramowania na świecie. Popularność produktów tej firmy powoduje ogromne zapotrzebowanie na fachową wiedzę na ich temat. Centrum Edukacyjne ACTION posiada w ofercie pełną gamę autoryzowanych szkoleń i egzaminów firmy Microsoft. Nagroda Microsoft „2011 Partner Of The Year Learning Center” przyznawana jest każdego roku dla najlepszego ośrodka szkoleniowego Microsoft w Polsce w oparciu o m.in. największą liczbę autoryzowanych szkoleń i egzaminów certyfikujących Microsoft przeprowadzanych w danym okresie przez ośrodki szkoleniowe.

"Cieszę się, że Microsoft docenia potencjał ACTION Centrum Edukacyjnego. To dla nas ogromny zaszczyt, ale również motywacja do dalszego działania, aby stale się rozwijać i świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie" - mówi Edward Wojtysiak, Wiceprezes Zarządu

ACTION Centrum Edukacyjne oferuje szkolenia autoryzowane, autorskie i konsultacje z zakresu różnorodnych dziedzin informatyki. Kształci osoby związane z branżą informatyczną i pomaga
w uzyskaniu międzynarodowych certyfikatów zawodowych dzięki ośrodkom egzaminacyjnym firm Prometric oraz Pearson VUE. ACTION Centrum Edukacyjne jest aktualnie największym centrum szkoleniowym Microsoft w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W roku fiskalnym Microsoft 2011 z samej oferty autoryzowanych szkoleń Microsoft skorzystało ponad 2 500 studentów. Jesteśmy również największym w Polsce ośrodkiem egzaminacyjnym firmy Prometric. Oferujemy szkolenia komercyjne oraz szkolenia dofinansowane z środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i Sopocie. Dzięki mobilnym salom szkoleniowym i laboratoriom dostarczanym w oparciu o infrastrukturę Cloud nasze szkolenia mogą być realizowane na obszarze całej Polski.

*Rok obrotowy w firmie Microsoft kończy się 30 czerwca
 

O firmie Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją – Windows 8 oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office – którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. 

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego” poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit”, Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”, przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości”, który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007”.

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P