Electrolux Polska najlepszy podczas...

Poleć znajomemu
Electrolux Polska najlepszy podczas... 2011-11-17 12:17:00

...dorocznej Konwencji Sprzedażowej i Marketingowej Electroluxa w Atenach. Podczas konwencji, która odbyła się w październiku w Atenach, zaprezentowano najlepsze praktyki w obszarze sprzedaży i marketingu ze wszystkich oddziałów handlowych Electrolux w Europie. Kampania piekarnika parowego przygotowana przez polski oddział handlowy zdobyła najwyższe oceny w kategorii Best Trade Marketing Activity.

"Udało nam się jako zespołowi skoordynować skuteczne działania promujące piekarniki parowe, co dało odzwierciedlenie w bardzo dobrych wynikach sprzedaży" - mówi Adam Cich, dyrektor oddziału handlowego w Warszawie.

Rynek piekarników parowych

Electrolux Polska najlepszy podczas... Piekarniki są kluczową kategorią produktów dla polskiego oddziału firmy Electrolux. Na naszym rynku najbardziej popularne są tradycyjne piekarniki elektryczne. Technologia przygotowywania posiłków z użyciem piekarników parowych jest wciąż nowością, dlatego tak ważna jest edukacja zarówno sprzedawców, jak i konsumentów w tym obszarze. Para to najlepszy sprzymierzeniec profesjonalnych kucharzy, bo pozwala wydobyć z potraw głębię ich smaku. Dzięki piekarnikom parowym Electrolux również nasi klienci mogą osiągać mistrzostwo w swojej kuchni.

"Chcemy być firmą, która jest pionierem we wprowadzaniu nowych trendów w kulturze kulinarnej w naszym kraju" - dodaje Adam Cich.

Wielowymiarowy dialog z partnerami handlowymi i klientami

Electrolux Polska najlepszy podczas... Kampania została zaplanowana na kilku płaszczyznach. Angażowała zarówno najważniejszych partnerów handlowych, jak i konsumentów. Przeprowadzono m.in. kompleksowy program szkoleniowy dla sprzedawców w największych sklepach ze sprzętem AGD. Przez trzy miesiące w wybranych galeriach handlowych na terenie całej Polski odbywały się promocje piekarników parowych połączone z atrakcyjnymi konkursami oraz wspólnym gotowaniem i degustacją potraw. Dodatkowo na łamach prasy life stylowej prezentowano klientom piekarniki i benefity płynące z przygotowywania posiłków na parze. Kulinarne show z parą w roli głównej odbyło się również w delikatesach Alma i Piotr i Paweł. Ale to nie wszystko! W piekarniku parowym z logo Electrolux Joanna Brodzik przygotowywała swoje dania w programie TVP „Brodzik od Kuchni” , a w kwietniu Electrolux był jednym z głównych sponsorów weekendowego wydania „Dzień Dobry TVN”.

Zwycięski projekt był prowadzony przez Małgorzatę Dzięcioł, Wojciecha Foremskiego, Tomasza Sypytkowskiego, Rafała Stanka oraz Tomasza Redziaka.

informacja prasowa: Electrolux

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P