ALDA S.A. idzie na Wschód

Poleć znajomemu
ALDA S.A. idzie na Wschód 2011-11-22 11:56:00

ALDA S.A. - spółka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego - planuje rozszerzyć swoją działalność na rynki Ukrainy oraz Mołdawii. Przedsiębiorstwo prowadzi także rozmowy o uruchomieniu produkcji kooperacyjnej z producentem podzespołów samochodowych.

Rozszerzenie sieci dystrybucyjnej oraz dywersyfikacja struktury przychodów to jedne
z głównych założeń w strategii rozwoju Spółki. Chcąc zbudować jak najefektywniejszą bazę odbiorców swoich produktów, ALDA obecna jest na zagranicznych targach branżowych. Swoją ofertą zainteresowała już Ukrainę oraz Mołdawię.

„Planujemy ekspansję geograficzną na rynki wschodnie głównie ze względu na to, iż tam jest rynek na nasze produkty. Właściciele sklepów oraz hurtowni chętnie dodają do swojej oferty produkty z Polski. Największą jednak trudnością jest znalezienie odpowiedniego dystrybutora. Aktualnie prowadzimy rozmowy z jedną z firm ukraińskich” - mówi Marek Fryc, prezes zarządu ALDA S.A. „Kontakty, które nawiązaliśmy zawdzięczamy przede wszystkim obecności na ostatnich branżowych targach na Ukrainie. Sądzę, że jest to wydarzenie, które na stałe wpiszemy do naszego kalendarza. W chwili, gdy myślimy o wejściu na rynki wschodnie, obecność tam jest niezbędna” - dodaje Fryc.

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P