Laur Konsumenta - Odkrycie 2012 dla Electrolux

Poleć znajomemu
Laur Konsumenta - Odkrycie 2012 dla Electrolux 2012-01-27 11:09:00

Blendery PowerMix Silent oraz ekspresy do kawy marki Electrolux zostały wyróżnione godłem „Odkrycie Roku 2012” w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta. „Jesteśmy dumni z przyznania nam prestiżowego godła „Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” Dziękujemy za docenienie naszych urządzeń, które powstają z myślą o potrzebach i oczekiwaniach konsumentów. W procesie projektowania zwracamy szczególną uwagę na łatwość obsługi, innowacyjne rozwiązania i atrakcyjne wzornictwo. Cieszy nas, że nasze produkty znajdują uznanie w oczach tych, dla których je tworzymy” - mówi Katarzyna Holcman, Dyrektor Marketingu Electrolux Poland.

„Jest nam bardzo miło, że konsumenci nagrodzili blendery PowerMix Silent (ESB4600 i ESB4400). Blendery PowerMix Silent wyróżnia trójkątny dzbanek, zwiększający skuteczność miksowania i niezwykle cicha praca. Tę cechę z pewnością docenią osoby, które lubią rozmawiać, oglądać telewizję lub słuchać radia podczas przygotowywania posiłków” - dodaje Katarzyna Holcman.

Laur Konsumenta - Odkrycie 2012 dla Electrolux
ESB4600 silent blender Electrolux
Oprócz cichych blenderów, nagrodę „Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” zdobyły również wolnostojące ekspresy do kawy (Cremapresso EEA260, EEA250 oraz Easypresso EEA110). Te stylowe urządzenia znakomicie pasują do nowoczesnych kuchni. Wyposażono je w profesjonalną pompę ciśnieniową, podgrzewaną podstawkę na filiżankę oraz funkcję Thermoblock. Dzięki tej technologii ekspres ciśnieniowy pozwala na używanie spieniacza do mleka bezpośrednio przed i po przygotowaniu kawy. Ekspresy marki Electrolux pozwalają delektować się smakiem i aromatem profesjonalnie zaparzonej kawy, bez wychodzenia z domu.

źródło: electrolux/agdrtv24.pl
 

 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P