Neonet stawia na tablety: GoClever A73 już za 299 zł

Poleć znajomemu
Neonet stawia na tablety: GoClever A73 już za 299 zł 2012-07-25 10:53:00

NEONET kontynuuje ofensywę na rynku sprzedaży tabletów. Sieć poszerza asortyment (w podstawowej ofercie Klienci znajdą już ponad 80 modeli), a ponadto wprowadza promocje cenowe - tablet GoClever A73, który w sieci Biedronka dostępny był w cenie 369 zł, w NEONET kupimy już za 299 zł. W NEONET znajdziemy także jeszcze tańsze modele - m.in. - tablet Lark 7.0 za 159 zł czy Lark 70.1 za 199 zł. Sprzęt będzie można kupić w sklepach NEONET lub zamówić na stronie www.neonet.pl i odebrać we wskazanym salonie - jednym z ponad kilkuset w całym kraju.

W okresie przedwakacyjnym, m.in. w czasie pierwszych komunii, NEONET odnotował w kategorii tabletów 100%-owe wzrosty sprzedaży z miesiąca na miesiąc. W najbliższym czasie przewiduje dalsze wzmocnienie pozycji w tej kategorii rynkowej.

„W ostatnim roku bardzo duże znaczenie dla wzrostu tego rynku miały dwie tendencje: z jednej strony - rosnąca aktywność reklamowa producentów, przede wszystkim tych „z wyższej półki” technologicznej, którzy kreują modę na tablety jako niezbędny gadżet. Z drugiej zaś - jednoczesne przesunięcie granicy dostępności cenowej sprzętu, który za sprawą promocji cenowych i wprowadzenia na rynek prostszych modeli, stał się osiągalny niemal dla każdego, w cenie zaledwie kilkuset złotych” - mówi Michał Poroszewski, specjalista ds. marketingu w NEONET.

źródło: neonet/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P