Sprzątnij grata razem z Media Markt w Częstochowie

Poleć znajomemu
Sprzątnij grata razem z Media Markt w Częstochowie 2012-10-25 16:26:00

Elektrośmieci nie muszą już zalegać w piwnicach, czy schowkach. Od 26 do 28 października Media Markt w Częstochowie organizuje „Eko weekend” i przyjmuje bezpłatnie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że gdybyśmy ustawili jeden na drugim wszystkie telewizory, jakie co roku zostają wymieniane na nowe, to można by z nich zbudować kolumnę blisko 50 razy wyższą niż Mount Everest.

Każdego roku rozstajemy się także z innymi zużytymi sprzętami, które przecież nie muszą stanowić obciążenia dla środowiska. Sieć Media Markt od początku swojej działalności dba o ochronę środowiska i aktywnie uczestniczy w realizowaniu różnych programów mających na celu promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych. Kolejną taką inicjatywą jest akcja EKO-WEEKEND, realizowana przez Media Markt w Częstochowie wspólnie z Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Electro-System. Od piątku do niedzieli (26-28 października br.) wszyscy, którzy chcą się pozbyć starej „Frani”, zużytego żelazka, telewizora, czy innego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego, mogą oddać go bezpłatnie w sklepie Media Markt w Częstochowie, mieszczącym się w Centrum Handlowym M1.

Sklep przyjmie wszystkie stare urządzenia, bez względu na to, czy zostały one zakupione w Media Markt, czy też w innym sklepie. Urządzenia o większych gabarytach (lodówki, pralki) należy dostarczyć na zaplecze sklepu, mniejsze sprzęty będą przyjmowane w punkcie obsługi klienta. Przekazane do Media Markt elektrośmieci trafią do wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania, gdzie zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane.

źródło: mediamarkt/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Media Markt

Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada w Polsce 47 sklepów.

 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P