Trzy promocje Electrolux do 31.12.12

Poleć znajomemu
Electrolux 2012-12-07 12:41:00

Przypominamy, że do 31.12.12 trwają aż trzy promocje Electrolux. Na osoby, które kupią nową pralkę, pralko-suszarkę, suszarkę, płytę indukcyjną do zabudowy czy ultracichy odkurzacz UltraSilencer czekają atrakcyjne upominki. Więcej informacji na stronach: Spa dla Ciebie i Twoich ubrań (pralki i suszarki), Wyjdź na plus (odkurzacze UltraSilencer) oraz Kroi się promocja (płyty indukcyjne).

Zasady promocji

Elegancki nóż marki Fissler otrzymają osoby, które kupią dowolną płytę indukcyjną Electrolux i zarejestrują zakup na stronie www.kroisiepromocja.pl załączając skan dowodu zakupu i karty gwarancyjnej. Kurier dostarczy nagrodę pod wskazany przy rejestracji adres. Więcej informacji na stronie www.kroisiepromocja.pl. Pula nagród w promocji wynosi 1.000 sztuk.

Zakup pralki, pralko-suszarki lub suszarki Electrolux z programami parowymi jest premiowany bonem do Dermika Salon&Spa o wartości 600 zł. Osoby, które zdecydują się na standardowe urządzenia do prania bądź suszenia, bez programów parowych, otrzymają zestaw wysokiej jakości ręczników marki Greno. Zakup należy zarejestrować na stronie www.spadlaciebie.com.pl załączając skan dowodu zakupu i karty gwarancyjnej. Kurier dostarczy nagrodę pod wskazany przy rejestracji adres. Więcej informacji na stronie www.spadlaciebie.com.pl. Pula nagród w promocji wynosi: 500 sztuk voucherów do salonu Dermiki oraz 6.000 zestawów ręczników.

Aby otrzymać żelazko parowe Electrolux 4Safety™ EDB5120AM wystarczy kupić dowolny model odkurzacza UltraSilencer™ marki Electrolux (ZUS3990, ZUS3970P, ZUS3932G, ZUS3922R, ZUS3922B) i zarejestrować zakup na stronie www.wyjdznaplus.pl załączając skan dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej. Kurier dostarczy nagrodę pod wskazany w zgłoszeniu adres. Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.wyjdznaplus.pl. Pula nagród wynosi 2.000 sztuk.

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P