SATURN w Manufakturze rozdaje sadzonki za elektrośmieci!

Poleć znajomemu
SATURN w Manufakturze rozdaje sadzonki za elektrośmieci! 2013-04-19 10:50:00

Saturn w łódzkiej Manufakturze organizuje w najbliższy weekend (20-21 kwietnia) bezpłatną zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian za zużyte urządzenia można otrzymać sadzonkę. Saturn w Manufakturze zaprasza na dwudniową akcję (sobota i niedziela) pod nazwą EKO-weekend, podczas której będzie można pozbyć się starego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pierwsze 300 osób biorących udział w akcji w zamian za jedną sztukę wielkogabarytowego sprzętu AGD lub trzy sztuki drobnego sprzętu elektrycznego otrzyma sadzonkę.

Zużyty sprzęt zgromadzony w ramach EKO-weekendu zostanie przekazany do partnera akcji - wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania REMONDIS Electrorecycling, które gwarantują profesjonalny i przyjazny środowisku recykling starych urządzeń. Celem akcji jest ochrona środowiska oraz promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych. SATURN na co dzień oferue możliwość pozbycia się zużytego sprzętu elektronicznego - w każdym sklepie sieci można zostawić dowolną ilość zużytego sprzętu, bez względu na to, czy został on zakupiony w SATURNIE, czy też w innym sklepie. Przy zamówieniu dostawy nowego urządzenia, firma zapewnia bezpłatny odbiór starego.

źródło: saturn/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P