Promocje i informacje Orange

Orange

Jeszcze więcej korzyści z nowym Orange Open

2014-04-08 13:42:00

Nowa odsłona promocji Orange Open to dowód, że warto być w Orange i korzystać z jak największej liczby usług. Proste i elastyczne zasady Orange Open sprawiają, że każdy może łatwo stworzyć własny, najlepszy dla siebie i najbliższych zestaw usług i korzystać z coraz większego rabatu z każdą kolejną usługą. Z Orange Open można obniżyć rachunki nawet o 65 złotych miesięcznie. Aby zacząć oszczędzać z Orange Open, wystarczy połączyć ze sobą dwie usługi mobilne lub jedną mobilną i jedną domową. Nowości pojawiły się także w ofercie Orange Open dla Firm.

czytaj więcej
Orange

Neostrada tańsza, z prezentem lub mobilnym internetem

2014-04-08 13:41:00

W wiosennej ofercie przygotowaliśmy trzy możliwości kupienia Neostrady w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Przede wszystkim szybki domowy internet bez limitów można dostać w niższej cenie. Natomiast ci, którzy wolą do usługi dodać sobie np. tablet, drukarkę, czy nawigację, zapłacą za nie symboliczną złotówkę. Z kolei dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci zawsze i wszędzie, przygotowaliśmy internet domowy i mobilny w atrakcyjnym pakiecie Internet Tu i Tam.

czytaj więcej
Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie tylko w Orange

Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie tylko w Orange

2014-04-08 13:38:00

Orange Polska wprowadza cztery nowe Smart Plany z największymi na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. To jedyna taka oferta na rynku. 

czytaj więcej
Koniec z roamingiem w UE

Koniec z roamingiem w UE

2014-04-04 07:49:00

Wielce prawdopodobne, że wkrótce zostanie zniesiony roaming w całej Unii Europejskiej, co więcej mają być wprowadzone kary dla nieuczciwych operatorów, którzy hamują prędkość internetu i blokują możliwość korzystania z torentów i streamingów wątpliwego pochodzenia. Neelie Kroes, komisarz UE do spraw cyfrowyzacji potwierdził, że "to właśnie jest UE. Pozbywanie się barier, aby ułatwić życie jej mieszkańcom. Powinniśmy wiedzieć co kupujemy, nie powinniśmy być oszukiwani". Projekt czeka jeszcze długa droga, lobbyści również nie odpuszczą, ale kto wie może wkrótce na terenie UE przepisy te zostaną wprowadzone i przestrzegane.

czytaj więcej
Orange

Orange FunBox - nowe domowe centrum multimedialnej rozrywki

2014-03-03 13:18:00

Orange Polska wprowadził do oferty nowe urządzenie umożliwiające wygodne i bezpieczne korzystanie z szybkiego domowego interentu i multimedialnej rozrywki. Orange FunBox, podobnie jak Livebox, pozwala na jednoczesne korzystanie z internetu, telewizji i telefonii internetowej, a także na podłączenie i współdziałanie wielu domowych urządzeń takich jak konsole do gier, telewizory, drukarki czy laptopy oraz tablety i smartfony. Wyróżnia się większym zasięgiem WiFi, zapewniającym wszystkim domownikom jeszcze wygodniejszy dostęp do sieci. Ponadto, dołączając do społeczności Orange FunSpot, użytkownicy FunBox’a mogą korzystać z internetu także poza domem, bez dodatkowych opłat.

czytaj więcej
Orange

Szybki Internet dla 8 miejscowości w Polsce Wschodniej

2014-02-05 17:02:09

Orange Polska podpisał z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości osiem umów na realizację projektów rozwoju sieci dostępowych na obszarze Polski Wschodniej. Nowoczesna sieć szybkiego Internetu zostanie wybudowana w miejscowościach: Biała Podlaska, Biłgoraj, Działdowo, Hrubieszów, Lubartów, Łuków, Ryki oraz w gminie Lutowiska.

czytaj więcej
Orange

Kanały Discovery w Telewizji Tu i Tam

2014-02-05 15:28:30

Orange Polska wzbogaca ofertę usługi Telewizja Tu i Tam o sześć popularno-naukowych kanałów należących do Discovery Networks. To dobra wiadomości dla wszystkich, którzy są ciekawi świata, fascynują się odkryciami naukowymi, przyrodą i podróżami. Dzięki Telewizji Tu 
i Tam ulubione programy można oglądać w dowolnej chwili - wystarczy być w zasięgu internetu 
i mieć przy sobie laptop, tablet czy smartfon.

czytaj więcej
Happy Faces - Orange i Samsung wspierają nieuleczalnie chore dzieci

Happy Faces - Orange i Samsung wspierają nieuleczalnie chore dzieci

2014-01-31 14:52:00

Od jutra rusza polska edycja akcji Happy Faces, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Aby wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy wystarczy przyjść do jednego z 276 salonów Orange Polska, zrobić i opublikować na internetowej mapie Polski swoje uśmiechnięte zdjęcie. Dzięki temu do potrzebujących trafi 70 tabletów firmy Samsung.

czytaj więcej
Kilka kart SIM i tylko jeden abonament w Orange

Kilka kart SIM i tylko jeden abonament w Orange

2014-01-27 16:33:00

Orange wprowadza usługę „Dodatkowa karta SIM”, dzięki której w ramach jednego abonamentu można korzystać z Internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach. Wystarczy dokupić do wykorzystywanej usługi dodatkowe karty SIM. W zależności od potrzeb można zamówić od jednej do czterech dodatkowych kart. Koszt ich użytkowania to jedynie 5 zł miesięcznie za sztukę.

czytaj więcej
Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - Orange

Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - Orange

2014-01-25 11:21:00

Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - to najnowsza propozycja dla przenoszących numer telefonu do Orange. Bonusy czekają też na klientów mobilnego dostępu do Internetu. Przenosząc się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, w której za nowoczesny router mobilny i tablet zapłacą jedynie 2 zł. Łącząc kupowane usługi w Orange Open, za swój nowy abonament na szybki mobilny Internet zapłacą jedynie 9,90 zł miesięcznie.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P