Promocje i informacje T-Mobile

T-Mobile premiuje zakup smartfonu Samsung GALAXY S5

T-Mobile premiuje zakup smartfonu Samsung GALAXY S5

2014-04-17 07:24:00

Panie, które wybiorą najnowszy smartfon Samsung GALAXY S5 w ofercie T-Mobile, otrzymają w prezencie od T-Mobile wyjątkową torbę z linii T-Mobile fashion zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską, wybitną polską projektantkę. Dodatkowo zostanie dołączony darmowy dostęp do wybranej usługi dostępnej w aplikacji MyBox. Z kolei do oferty z Samsungiem GALAXY Core Plus lub Samsungiem GALAXY Trend, T-Mobile dołączy kupon promocyjny gwarantujący 30 dni bezpłatnego dostępu do usługi iplex plus, czyli nieograniczonego dostępu do filmowych hitów.

czytaj więcej
T-Mobile dokłada się do Twojego Samsunga

T-Mobile dokłada się do Twojego Samsunga

2014-04-17 07:22:00

T-Mobile rozpoczyna w swoim sklepie internetowym nową akcję promocyjną. Klientom, którzy wybiorą jedno z objętych specjalną ofertą urządzeń firmy Samsung operator zwróci część kosztów zakupu aparatu - nawet do 300 zł.

czytaj więcej
T-Mobile

Nowa oferta blueconnect w T-Mobile

2014-04-15 13:25:00

Rusza nowa oferta internetu mobilnego w T-Mobile. Nowe taryfy blueconnect dla klientów indywidualnych oferują największe na rynku pakiety danych w atrakcyjnych, elastycznych opcjach abonamentowych.

czytaj więcej
T-Mobile

Mobilny Internet dla firm w T-Mobile teraz bez limitów

2014-04-15 10:00:00

Nielimitowana transmisja danych nawet przez 12 miesięcy oraz atrakcyjne ceny urządzeń - T-Mobile prezentuje nową promocję dla oferty mobilnego dostępu do Internetu, stworzoną z myślą o klientach biznesowych.

czytaj więcej
Play, T-Mobile...co za różnica, ważne że na koncie zgadza się

Play, T-Mobile...co za różnica, ważne że na koncie zgadza się

2014-04-04 14:31:00

...gwiazdy i gwiazdeczki, nie ważne! Byle kasa na koncie sie zgadzała. A co, że chwile temu brałem udział w kampanii u konkurencji. Kto odpowiada za wizerunek i marketing w T-Mobile? Rozpoczyna się nowa kampania T-Mobile Polska promująca, potwierdzone badaniami, wielki zasięg i najlepszą jakość sieci w Polsce, najlepszą obsługę klienta nagrodzoną w tym roku Gwiazdą Jakości Obsługi. Wielki zasięg i świetna obsługa przekonały też Marcina Prokopa i Czesława Mozila, którzy dołączają do T-Mobile. Cały news na stronie.

czytaj więcej
Roamingowa rewolucja w sieciach komórkowych

Roamingowa rewolucja w sieciach komórkowych

2014-04-04 14:01:00

Od 15 grudnia 2015 roku opłaty roamingowe w Unii Europejskiej mają być zniesione - zdecydował wczoraj Parlament Europejski. W Polsce właściciele sieci komórkowych zarabiają teraz na roamingu ponad 900 mln zł rocznie. Zdaniem ekspertów, po zniesieniu finansowych barier nie stracą, a wręcz przeciwnie - mogą zarobić jeszcze więcej. Parlament Europejski w zdecydowanej większości zagłosował za zniesieniem opłat za roaming, zabezpieczeniem neutralności sieci i niedopuszczeniem do powstania internetu dwóch prędkości. Są to najważniejsze elementy przyjętego rozporządzenia w sprawie europejskiego jednolitego rynku cyfrowego. Cały news na stronie.

czytaj więcej
T-Mobile

Efektywne zarządzanie flotą dzięki usłudze proAuto w T-Mobile

2014-04-02 12:14:00

ProAuto to nowa usługa dla przedsiębiorców w ofercie T-Mobile, która umożliwia efektywne zarządzanie flotą pojazdów. Każdy z przedsiębiorców z całą pewnością doceni jej dużą funkcjonalność, która sprawdzi się zarówno w małej jak i większej flocie pojazdów. 

czytaj więcej
Telekom Innovation Contest 2014 - światowy konkurs na najlepsze pomysły

Telekom Innovation Contest 2014 - światowy konkurs na najlepsze pomysły

2014-03-26 17:17:00

Kreatywne zespoły studentów, przedsiębiorcy z pomysłami na start-up, nowo powstałe start‑upy z branży IT oraz pracownicy Grupy Telekom mają czas do 11 kwietnia, aby przesłać swoje pomysły w kilku kategoriach opisanych na stronie www.telekom-innovation-contest.com. Nagrody obejmują: inwestycje o wartości do 150 000 euro, objęcie międzynarodowymi programami dla start-upów, sprzęt, oprogramowanie i kontakty z czołowymi decydentami Grupy Deutsche Telekom. Lista finalistów zostanie ogłoszona po zakończeniu eliminacji (na szczeblu krajowym i międzynarodowym).

czytaj więcej
W T-Mobile ruszyła przedsprzedaż Samsunga GALAXY S5

W T-Mobile ruszyła przedsprzedaż Samsunga GALAXY S5

2014-03-20 14:50:00

T-Mobile, jako pierwszy operator, udostępni klientom nową generację flagowca Samsunga w internetowej przedsprzedaży. Już od dzisiaj, tj. 20 marca, Samsunga GALAXY S5 można zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Samsunga GALAXY S5 będzie można nabyć już za 1 zł w taryfie za 249,99 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych oraz pakietem danych 2GB. Smartfon będzie dostępny również w pozostałych taryfach T-Mobile. Szczegóły oferty znajdują się na stronie.

czytaj więcej
T-Mobile Polska chwali się wynikami za Q4 2013

T-Mobile Polska chwali się wynikami za Q4 2013

2014-03-07 07:32:00

W 4Q2013 przychody T-Mobile Polska wyniosły 1,676 miliarda złotych i były wyższe względem trzeciego kwartału o 11 milionów. W całym roku przychody operatora wyniosły 6,648 miliarda złotych i były niższe o 5,3%, co jest rezultatem przeprowadzonej przez regulatora rynku obniżki stawek MTR. Dzięki nowym ofertom Heyah i T-Mobile na Kartę, oraz usługom przygotowanym z partnerami udało się zminimalizować ten spadek i był on najmniejszy spośród trzech największych operatorów infrastrukturalnych. Więcej szczegółów na stronie

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P