Promocje i informacje Plus GSM

100% ekstra za doładowanie bankowe z okazji Siatkarskich Mistrzostw Świata

100% ekstra za doładowanie bankowe z okazji Siatkarskich Mistrzostw Świata

2014-08-28 13:20:00

Plus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki i Generalny Sponsor rozpoczynających się FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, wprowadza specjalną promocję dla klientów usług na kartę „Start Mistrzostw", czyli bonus 100% ekstra za doładowaniezrealizowane 29 sierpnia przez Internet. Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy czy transmisję danych.

czytaj więcej
Internet Power LTE w Plusie już nawet za 29,90 zł!

Internet Power LTE w Plusie już nawet za 29,90 zł!

2014-08-21 09:40:00

Plus, który wspólnie z Cyfrowym Polsatem, jako pierwszy operator na polskim rynku zaoferował nielimitowany Internet LTE przez cały czas trwania umowy, od dziś wprowadza koniec limitów danych w swoich dotychczasowych najniższych abonamentach. Od dziś więc, za 29,90 zł miesięcznie można mieć Internet Power LTE bez limitu danych i to w ofercie ze sprzętem.

czytaj więcej
Konkurs „Ładuj się na Mistrzostwa"

Konkurs „Ładuj się na Mistrzostwa"

2014-08-07 11:15:51

Konkurs „Ładuj się na Mistrzostwa" skierowany jest do Klientów Plus na Kartę oraz Plus Mix. Do wygrania są bilety na finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 oraz telefony, telewizory i tablety o wartości ponad 50 000 zł. Nagrodami dodatkowymi do każdej wygranej będą szalik oraz replika koszulki reprezentacji Polski. Oprócz konkursu „Ładuj się na Mistrzostwa", Plus przygotował również aplikację na swoim fanpage’u na Facebooku, dzięki której użytkownik może dodać swoje zdjęcie i stać się częścią siatkarskiej mozaiki do filmu dokumentalnego poświęconego polskiej drużynie siatkarzy pt. „Drużyna".

czytaj więcej
Nowa odsłona kampanii promującej „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę"

Nowa odsłona kampanii promującej „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę"

2014-07-29 15:27:25

Plus i Cyfrowy Polsat rozpoczynają kolejny etap kampanii informującej o promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę". Zmianom uległ spot i materiały informacyjne.

czytaj więcej
Plus GSM

smartDOM: tańszy prąd od Plusa dla klientów PlusBanku

2014-07-14 15:50:47

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku - program smartDOM - zostaje rozszerzona o nowe korzyści - od 14 lipca wszyscy klienci PlusBanku, bez względu na produkt jaki posiadają w tym banku, mogą skorzystać z możliwości zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na Plusa i oszczędzić na rachunkach za prąd nawet 240 zł.

czytaj więcej
T-Mobile ma zakaz wysłania sms-ów do klientów Plusa namawiających do zmiany operatora

T-Mobile ma zakaz wysłania sms-ów do klientów Plusa namawiających do zmiany operatora

2014-07-09 10:41:00

Sąd uznał roszczenia Plusa za uprawdopodobnione i zakazał T-Mobile na czas przyszłego procesu wysyłania sms-ów nakłaniających klientów Plusa do kontaktu w celu przejścia do sieci T-Mobile. W związku z powyższym chcemy prosić wszystkich naszych klientów o kontakt z nami w przypadku otrzymania takiego lub podobnego sms-a nakłaniającego do kontaktu w celu zmiany operatora, wysłanego przez T-Mobile lub innego operatora działającego na polskim rynku. Więcej na informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
Plus GSM

Weź udział w siatkarskim Turnieju Gwiazd podczas Active Summer w Sopocie

2014-07-04 11:12:01

Już w najbliższą sobotę na plaży przy molo w Sopocie odbędzie się kolejny siatkarski Turniej Gwiazd, w którym może wziąć udział każdy chętny! Cztery drużyny plażowiczów poprowadzą byli i obecni reprezentanci Polski w piłce siatkowej. Mecze odbędą się w trakcie Active Summer, imprezy która odwiedzi siedem popularnych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych.

czytaj więcej
Nowości w ofertach Internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

Nowości w ofertach Internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

2014-07-03 13:40:00

Od 3 lipca Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. Od teraz nowe taryfy Power LTE, dające możliwość korzystania bez limitów z Internetu LTE przez cały czas trwania umowy będą dostępne także dla klientów biznesowych! W ofercie dla klientów indywidualnych, którzy mają własny sprzęt, pojawiają się nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

czytaj więcej
Plus GSM

Jeszcze więcej korzyści w programie smartDOM

2014-07-01 10:44:41

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku zostaje poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5.000 zł kredytu klienci otrzymają, na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych, rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu.

czytaj więcej
Od dziś kumulacja promocji w Plusie Mix

Od dziś kumulacja promocji w Plusie Mix

2014-06-12 10:09:00

Osoby, które przeniosą numer z innej sieci otrzymają 100% ekstra do pierwszych sześciu obowiązkowych doładowań. Dodatkowo ci, którzy wybiorą smarfon Nokia X mogą otrzymać zwrot aż 100 zł na konto. Obniżeniu ulegają też ceny pakietów internetowych.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P