Zobacz najnowsze wideorelacje z konferencji prasowych >> Odwiedź również nasz kanał na YouTube >>

Promocje i informacje Plus GSM

JA+ nowe możliwości!

JA+ nowe możliwości!

2015-05-18 16:23:17

Ja+ nowe możliwości to nowe strategiczne podejście Plusa do relacji z klientami. Nowe możliwości są wielowymiarowe i oznaczają, że Plus będzie je realizował w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym. Już teraz startuje więc całkowicie nowa platforma komunikacyjna, która będzie wspierała oferty Plusa w każdym istotnym segmencie rynku. Nowe pozycjonowanie, nowe kolory, nowe twarze, nowe możliwości. A do tego atrakcyjne oferty, stawiające w centrum zainteresowań potrzeby klientów. 

czytaj więcej
Plus zmienia o 180 stopni sposób komunikacji i odświeża markę

Plus zmienia o 180 stopni sposób komunikacji i odświeża markę

2015-05-08 10:10:00

Zaczynają się ogólnopolskie działania wprowadzające nowe pozycjonowanie marki Plus - Plus. Nowe możliwości. Jest to pierwsza odsłona całkowicie nowej platformy komunikacyjnej, mającej w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby klientów Plusa. Rynek telekomunikacyjny jest dynamiczny, a Plus działa na nim w sposób elastyczny. Biorąc pod uwagę wyzwania i cele jakie stawia sobie marka Plus, operator wprowadza nowe kierunki w swojej komunikacji z rynkiem i klientami. Rozpoczęta obecnie kampania marketingowa jest pierwszym etapem wprowadzanych zmian.

czytaj więcej
Plus odświeża ofertę Plush Mix

Plus odświeża ofertę Plush Mix

2015-05-06 09:16:00

Plus wprowadza od jutra odświeżoną ofertę Plush Mix, a w niej: Internet bez konsekwencji oraz Plush rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich, a nie tylko w sieci. Do tego atrakcyjne smartfony już od 1 zł. W nowej ofercie Plush Mix pakiet Internetu oraz rozmowy do wszystkich sieci są dostępne w każdym doładowaniu . W doładowaniu 30 zł i 50 zł pozostaje 5 zł, które można wykorzystać na cokolwiek, na przykład na SMS-y. A w doładowaniu 60 jest wszystko - rozmowy i SMS bez limitu oraz duży pakiet Internetu 2 GB. Facebook i Instagram jest zawsze z darmo.

czytaj więcej
Plus GSM

Prąd od Plusa jeszcze tańszy w godzinach popołudniowych i nocnych oraz weekendy i święta

2015-04-21 10:29:12

Od 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz dodatkowe oszczędności i jest szczególnie atrakcyjna dla osób zużywających w ciągu dnia mało energii elektrycznej. Nowa oferta z grupą taryfową G12w to bardzo niskie stawki za zużyte kilowatogodziny (kWh) w strefie pozaszczytowej, czyli w godzinach popołudniowych i nocnych oraz w weekendy i święta. Taryfa jest dostępna w promocjach dla klientów indywidualnych„Energia bez prognoz" oraz„Energia na abonament". 

czytaj więcej
Samsung Galaxy S6 Edge już na www.plus.pl

Samsung Galaxy S6 Edge już na www.plus.pl

2015-03-21 07:09:35

Już od 20 marca na www.plus.pl pojawił się wyjątkowy i wyczekiwany Samsunga Galaxy S6 Edge. Od dziś ruszyły zapisy na przedsprzedaż najnowszego produkt koreańskiego koncernu. Przy zakupie w sklepie internetowym na www.plus.pl klient wraz ze smartfonem otrzyma uchwyt samochodowy oraz ładowarkę bezprzewodową. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, a na wskazany w nim adres email wysłane zostaną szczegóły oferty.

czytaj więcej
Nowy smartfon marki WIKO dostępny w ofercie Plusa

Nowy smartfon marki WIKO dostępny w ofercie Plusa

2015-03-13 13:06:00

Francuska marka telefonów WIKO, wprowadziła swój telefon Lenny do oferty operatora komórkowego Plus. Model posiada duży, 5-calowy ekran z 16 mln kolorów oraz dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz. Jest to propozycja łącząca w sobie dobrą jakość i przystępną cenę. Dzięki wymiennym pleckom, dostępnym w różnych kolorach możemy co jakiś czas zmieniać wygląd naszego smartfona. Model jest dostępny w ofercie MIX od 9 marca.

czytaj więcej
Na wiosnę aż 50% więcej za doładowanie bankowe. Promocja do 14.03.

Na wiosnę aż 50% więcej za doładowanie bankowe. Promocja do 14.03.

2015-03-12 14:28:00

Nadchodzi wiosna, a w Plusie wiosenna promocja, w której klienci znów mogą mieć więcej. Wystarczy tylko doładować przez Internet konto swojej usługi, a w zamian otrzymuje się aż 50% więcej wartości doładowania. Bonus ten jest do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet. Promocja trwa w dniach 12-14 marca i dostępna jest dla klientów wszystkich usług głosowych „na kartę" oraz mixa w Plusie.

czytaj więcej
Z herbatą Minutka rozmawiaj ze wszystkimi bez limitu za darmo

Z herbatą Minutka rozmawiaj ze wszystkimi bez limitu za darmo

2015-03-04 17:26:00

Plus wraz z producentem herbatki Minutka - firmą MOKATE przygotował dla klientów usług głosowych „na kartę" promocję oferującą rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych zupełnie za darmo! Od 5 marca, za każdy kod umieszczony wewnątrz dedykowanego opakowania herbaty Minutka, można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi przez 3 dni za 0 zł! 

czytaj więcej
Bilet do kina po doładowaniu

Bilet do kina po doładowaniu

2015-02-17 12:57:00

Wystartowała kolejna promocja dla klientów usług głosowych „na kartę" w Plusie. Tym razem za doładowanie swojego konta za minimum 30 zł można otrzymać bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.

czytaj więcej
Zmień Internet domowy na Plusa

Zmień Internet domowy na Plusa

2015-02-17 12:54:00

Startuje nowa odsłona kampanii „Zmień Internet domowy na Plusa!". Właśnie taki domowy Internet LTE Plusa jest szybszy od Neostrady oraz od oferowanego przez innych operatorów komórkowych działających na rynku. To doskonałe rozwiązanie dla większości Polaków, tym bardziej, że w zasięgu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu znajduje się już 8 na 10 mieszkańców naszego kraju.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P