Zobacz najnowsze wideorelacje z konferencji prasowych >> Odwiedź również nasz kanał na YouTube >>

Promocje i informacje Plus GSM

Tygodniowe narciarskie szaleństwo w Trentino i finał Tour de Ski na żywo

Tygodniowe narciarskie szaleństwo w Trentino i finał Tour de Ski na żywo

2014-11-26 10:48:00

Uczestnicy Programu Paszport Korzyści po raz kolejny mogą powalczyć w konkursie o wyjątkową nagrodę, którą tym razem jest tygodniowy pobyt w Trentino i możliwość kibicowania na miejscu zawodnikom biorącym udział w prestiżowym turnieju w biegach narciarskich - Tour de Ski! Konkurs organizowany jest we współpracy z kanałem Eurosport, a oprócz nagrody głównej do wygrania jest także 10 zestawów gadżetów.

czytaj więcej
Dwa razy więcej Internetu na święta w ofercie Plus Internet na Kartę

Dwa razy więcej Internetu na święta w ofercie Plus Internet na Kartę

2014-11-25 17:06:00

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie mogą cieszyć się dwa razy większymi pakietami danych za te same pieniądze! Specjalnie na święta wraca promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie”! Świąteczna odsłona promocji „Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę” rozpoczyna się 26 listopada i potrwa aż do 3 lutego 2015 r. W tym czasie za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety internetowe - za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.

czytaj więcej
Tanie Triki na święta w "Plush na kartę"

Tanie Triki na święta w "Plush na kartę"

2014-11-22 10:32:39

Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa „Plush na kartę”, tym razem skupiona na wyjątkowej ofercie dla tych, którzy potrzebują dużo Internetu i dużo SMS-ów. Za jedyne 15 zł mają oni aż 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu, a jeśli czasem chcą jeszcze tanio zadzwonić, to za 20 zł otrzymają pakiet, w którym dodatkowo jest też niska stawka 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

czytaj więcej
Plus GSM

Masz telefon w mBank Mobile - przenieś numer do Plusa

2014-11-20 13:36:00

Promocja dla klientów mBank Mobile, którzy przeniosą swój numer do Plusa. Klienci, którzy wybiorą jedną z ofert prepaid „Plus na kartę bez limitu" lub „Plush na kartę bez limitu" otrzymają: bonus 240 zł przez rok(20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł przez 12 miesięcy) lub promocję Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych na 15 dni za darmo. Promocja trwa do 30 listopada br, a klienci nie płacą oczywiście za wydanie nowej karty SIM.

czytaj więcej
smartDOM na Gwiazdkę, czyli super zestawy w ofercie świątecznej Plusa i Cyfrowego Polsatu

smartDOM na Gwiazdkę, czyli super zestawy w ofercie świątecznej Plusa i Cyfrowego Polsatu

2014-11-15 09:51:00

„smartDOM na Gwiazdkę” to świąteczna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu, w której każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego. To nowoczesne sprzęty mogące być wspaniałymi prezentami dla całej rodziny, a także oferta usług dla całego domu, czyli telewizja, Internet i telefon, dostępnych w promocji „drugi produkt za złotówkę, trzeci nawet za złotówkę”. W świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu można między innymi znaleźć gotowe już zestawy sprzętów firm Samsung lub LG, na które składają się telewizor smart, tablet LTE oraz smartfon LTE. Wszystko to za 0 zł na start i pakietem usług „telewizja, Internet i telefon” już za 61 zł miesięcznie przez całą umowę!

czytaj więcej
Wygraj 25 tysięcy złotych! „Wygraj Marzenia" w konkursie Plusa dla klientów usług na kartę!

Wygraj 25 tysięcy złotych! „Wygraj Marzenia" w konkursie Plusa dla klientów usług na kartę!

2014-11-13 10:07:00

Aż 123 nagrody dla 123 osób! Nawet 25 tysięcy złotych brutto i wspaniały sprzęt z „nadgryzionym jabłkiem"! To wszystko czeka na klientów telefonów „na kartę" Plusa, którzy wezmą udział w konkursie „Wygraj Marzenia"! Konkurs potrwa do niedzieli 14 grudnia.

czytaj więcej
Plus GSM

Nowa promocja PlusBanku i Plusa dla Firm

2014-11-03 16:16:33

Rozpoczęła się nowa promocja „Premia smartFIRMA na rachunek bankowy za przejście do Plusa dla Firm”. Skierowana jest ona do klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy podpiszą umowę na rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBank lub są już jego posiadaczami.

czytaj więcej
Nowa oferta Plus Mix, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Nowa oferta Plus Mix, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

2014-11-03 11:47:00

Od jutra można korzystać z nowego Plus Mixa. To całkowicie odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nowoczesnymi smartfonami za 1 zł. Plus Mix to kontrola wydatków. Płaci się tyle, za ile doładuje konto i w każdej chwili można zrealizować wszystkie doładowania. Klient sam więc decyduje o długości kontraktu i może zakończyć umowę, kiedy tylko chce. A do wyboru mają jeszcze smartfony nawet za 1 zł.

czytaj więcej
Plus GSM

„Dzień Rozrzutności ” to nowa promocja dla klientów usług „na kartę” w Plushu i Plusie

2014-10-29 15:58:58

Klienci, którzy w dniach 30 - 31 października doładują swoje konto przez strony internetowe oraz za pośrednictwem bankowości internetowej, otrzymają bonus 40% wartości doładowania do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet.

czytaj więcej
Program smartFIRMA z wyjątkową ofertą Plusa dla biznesu

Program smartFIRMA z wyjątkową ofertą Plusa dla biznesu

2014-10-29 08:57:00

Klienci biznesowi Plusa mogą korzystać z programu smartFIRMA, który pozwala na łączenie różnych usług i przynosi wymierne oszczędności finansowe. Można łączyć takie usługi jak telefonia komórkowa, Internet LTE i telefonia stacjonarna. W programie znajdują się także produkty PlusBanku i energia elektryczna od Plusa, a wszystko to wspiera także szerokie portfolio dodatkowych usług wspierających i rozwijających biznes.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P