Promocje i informacje Plus GSM

Plus GSM

smartDOM: tańszy prąd od Plusa dla klientów PlusBanku

2014-07-14 15:50:47

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku - program smartDOM - zostaje rozszerzona o nowe korzyści - od 14 lipca wszyscy klienci PlusBanku, bez względu na produkt jaki posiadają w tym banku, mogą skorzystać z możliwości zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na Plusa i oszczędzić na rachunkach za prąd nawet 240 zł.

czytaj więcej
T-Mobile ma zakaz wysłania sms-ów do klientów Plusa namawiających do zmiany operatora

T-Mobile ma zakaz wysłania sms-ów do klientów Plusa namawiających do zmiany operatora

2014-07-09 10:41:00

Sąd uznał roszczenia Plusa za uprawdopodobnione i zakazał T-Mobile na czas przyszłego procesu wysyłania sms-ów nakłaniających klientów Plusa do kontaktu w celu przejścia do sieci T-Mobile. W związku z powyższym chcemy prosić wszystkich naszych klientów o kontakt z nami w przypadku otrzymania takiego lub podobnego sms-a nakłaniającego do kontaktu w celu zmiany operatora, wysłanego przez T-Mobile lub innego operatora działającego na polskim rynku. Więcej na informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
Plus GSM

Weź udział w siatkarskim Turnieju Gwiazd podczas Active Summer w Sopocie

2014-07-04 11:12:01

Już w najbliższą sobotę na plaży przy molo w Sopocie odbędzie się kolejny siatkarski Turniej Gwiazd, w którym może wziąć udział każdy chętny! Cztery drużyny plażowiczów poprowadzą byli i obecni reprezentanci Polski w piłce siatkowej. Mecze odbędą się w trakcie Active Summer, imprezy która odwiedzi siedem popularnych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych.

czytaj więcej
Nowości w ofertach Internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

Nowości w ofertach Internetowych Plusa i Cyfrowego Polsatu

2014-07-03 13:40:00

Od 3 lipca Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. Od teraz nowe taryfy Power LTE, dające możliwość korzystania bez limitów z Internetu LTE przez cały czas trwania umowy będą dostępne także dla klientów biznesowych! W ofercie dla klientów indywidualnych, którzy mają własny sprzęt, pojawiają się nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

czytaj więcej
Plus GSM

Jeszcze więcej korzyści w programie smartDOM

2014-07-01 10:44:41

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku zostaje poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5.000 zł kredytu klienci otrzymają, na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych, rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu.

czytaj więcej
Od dziś kumulacja promocji w Plusie Mix

Od dziś kumulacja promocji w Plusie Mix

2014-06-12 10:09:00

Osoby, które przeniosą numer z innej sieci otrzymają 100% ekstra do pierwszych sześciu obowiązkowych doładowań. Dodatkowo ci, którzy wybiorą smarfon Nokia X mogą otrzymać zwrot aż 100 zł na konto. Obniżeniu ulegają też ceny pakietów internetowych.

czytaj więcej
40% ekstra za doładowanie bankowe z okazji 16. urodzin Plusa na Kartę!

40% ekstra za doładowanie bankowe z okazji 16. urodzin Plusa na Kartę!

2014-06-03 06:08:00

Dziś rusza najstarsza oferta prepiad w Polsce kończy 16 lat! Z tej okazji Plus na Kartę świętuje razem ze swoimi klientami i każdy, kto w dniach 3-4 czerwca „doładuje się" przez konto bankowe za 20-99 zł otrzyma premię aż 40% extra wartości doładowania!

czytaj więcej
Przetnij kabel razem z Plusem

Przetnij kabel razem z Plusem

2014-05-30 09:33:00

Na stronie Plusa na Facebooku ruszył nowy konkurs, w którym gracze mogą przecinać kabel i cieszyć się bezprzewodowym internetem, walcząc przy tym o dwa tablety Lenovo Yoga 3G. Konkurs dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/GraPrzetnijKabel

czytaj więcej
Zestawy adapterów D-Link Homeplug AV w salonach Plusa

Zestawy adapterów D-Link Homeplug AV w salonach Plusa

2014-05-19 21:05:00

W Punktach Sprzedaży sieci Plus dostępne jest całkowicie nowe akcesorium - zestawy adapterów D-Link Homeplug AV, czyli urządzenia wykorzystujące sieć elektryczną do transmisji danych. Adaptery podpięte do sieci przez normalne gniazdko zwiększają zasięg Internetu w domu lub biurze i pozwalają na korzystanie z Internetu nawet w odległym pomieszczeniu. W ofercie Plusa są dwa rodzaje zestawów - jeden z adapterami wymagającymi kabli sieciowych Ethernet i drugi, w którym jeden z adapterów jest urządzeniem WiFi.

czytaj więcej
LTE w Plusie - teraz również za granicą

LTE w Plusie - teraz również za granicą

2014-05-15 08:07:00

Plus, jako pierwszy operator na polskim rynku, zaczyna świadczyć usługi LTE również w roamingu. Będzie to możliwe dzięki porozumieniu z iBasis, spółką należącą do KPN, holenderskiego operatora komórkowego. W oparciu o usługę LTE Signaling eXchange (LSX) iBasis rozpoczyna świadczenie usługi roamingu w technologii LTE pomiędzy Polkomtelem, a KPN w Holandii.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
AGD & RTV

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P