Euromonitor International

Raport - Pralki w Europie Wschodniej, rośnie produkcja, popyt spada

Raport - Pralki w Europie Wschodniej, rośnie produkcja, popyt spada

2012-07-14 09:07:00

Badania Euromonitor International pokazują, że produkcja urządzeń do prania na użytek domowy między rokiem 2006, a 2011 w Europie Wschodniej wzrosła o 70%, osiągając liczbę 13 mln sztuk. Podczas gdy produkcja w Europie Zachodniej skurczył się w tym samym czasie do 9 milionów sztuk. Pralki automatyczne i suszarki bębnowe są motorami napędowymi wzrostu produkcji w Europie Wschodniej, odpowiednia 4.6 i 1.2 milionów sztuk.

czytaj więcej
Raport - Produkcja zmywarek, a globalny popyt i podaż

Raport - Produkcja zmywarek, a globalny popyt i podaż

2012-07-14 09:00:00

Raport ten śmiało może nosić tytuł - Produkcja zmywarek na świecie, nasycony rynek w Stanach, trudny okres przed Europą Zachodnią, Europa Wschodnia buforem bezpieczeństwa o dużym potencjale. Wystarczy tylko spojrzeć na wykres numer jeden pokazujący produkcję i export zmywarek w 2011 roku w Europie Zachodniej i Ameryce Pólnocnej. Są to dwa największe regiony produkujące zmywarki, z największym popytem na te właśnie urządzenia. Ale perspektywy dla producentów po obu stronach Atlantyku są różne. W Ameryce prawie w ogóle nie występuje export zmywarek, co wiąże się z dużą zależnością od popytu na rodzimym rynku.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P