informacjebranżowe.pl

Całe polskie e-commerce i m-commerce w jednym miejscu  - na targach E-meeting

Całe polskie e-commerce i m-commerce w jednym miejscu - na targach E-meeting

2015-03-26 11:14:00

80 stoisk wystawców z branży e-commerce i m-commerce, tysiące zwiedzających, pokazy i warsztaty dla sklepów online prowadzone przez specjalistów w ramach Szkoły e-Commerce Polska. Czy E‐meeting stanie się najważniejszym polskim spotkaniem branży?

czytaj więcej
Ranking Sklepów Internetowych Opineo 2015 - patron medialny agdrtv24.pl

Ranking Sklepów Internetowych Opineo 2015 - patron medialny agdrtv24.pl

2015-03-17 12:11:00

Już po raz siódmy w historii serwis Opineo ogłosił roczny ranking najlepiej ocenianych sklepów internetowych. Wyróżnionych zostało 250 e-sklepów w 17 kategoriach. Dla kogo siódemka okazała się szczęśliwa, a kto stracił pozycję lidera — o tym, jak zwykle, zadecydowali konsumenci. Wystawiając sklepowi opinię, oceniali szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi oraz jakość zapakowania przesyłki.

czytaj więcej
Kinnevik i Rocket tworzą globalną grupę e-commerce

Kinnevik i Rocket tworzą globalną grupę e-commerce

2014-09-04 11:06:53

No i rośnie nam w Europie gigant e-commerce. Szwedzki Investment AB Kinnevik oraz niemiecki Rocket łączą siły i tworzą globalną firmę e-commerce o nazwie Global Fashion Group, której wartość wyniesie około 2,7 mld euro i będzie działać w całej Ameryce Łacińskiej, Indiach, Rosji, na Bliskim Wschodzie w Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Grupa swoim działaniem obejmie 23 krajów o łącznej populacji 2,5 miliarda ludzi na rynku mody, który warty jest 330 mld euro. Więcej na informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
(Bez)cenne opinie

(Bez)cenne opinie

2014-06-09 10:14:00

24 miliardy złotych ― dokładnie tyle wynosi roczna wartość naszych decyzji zakupowych opartych na rekomendacjach innych, twierdzą autorzy badania, czyli Fundacja Obserwatorium Zarządzania i Instytut PBS. Ale fenomen opinii konsumenckiej i to, jak przekłada się ona na zyski dla przedsiębiorcy, bywa tematem wielu, także zagranicznych dociekań.

czytaj więcej
Savoir-vivre w sklepie internetowym, czy to w ogóle możliwe?

Savoir-vivre w sklepie internetowym, czy to w ogóle możliwe?

2014-05-26 09:51:00

Kultowe „Pan tu nie stał” z komedii Stanisława Barei i słynna ścianka „Tych klientów nie obsługujemy” ― wymysł reżysera czy autentyczna PRL-owska rzeczywistość sklepowa? Nie szkodzi, że od tamtej pory minęło parę lat. Nie trzeba sięgać pamięcią wstecz, by doświadczyć istnienia kłótliwych klientów i opryskliwych sprzedawców. Wystarczy dostęp do Internetu.

czytaj więcej
Jacy jesteśmy w naszych opiniach - raport Opineo.pl

Jacy jesteśmy w naszych opiniach - raport Opineo.pl

2014-03-25 10:52:00

Polacy lubią oceniać i opiniować. Są ekspertami w temacie zakupów, pracy, showbiznesu, polityki zagranicznej. Swoje zdanie chętnie i często wyrażają w Internecie. Opinia może uskrzydlać, ale może też krzywdzić. Jest tematem badań naukowców, obiektem pożądania i przyczyną dramatów. A zatem ― zawzięci hejterzy, przesadni pochlebcy czy świadomi krytycy rzeczywistości ― jacy jesteśmy w naszych opiniach?

czytaj więcej
Kto zarobił, a kto stracił?

Kto zarobił, a kto stracił?

2014-01-29 16:26:00

Wczoraj i dziś sporo firm podsumowało ostatni kwartał roku 2013 i cały miniony rok. Jakie było te dwanaście miesięcy? Kto stracił, kto przeszacował swoje dochody i zyski, a kto zarobił więcej niż analitycy prognozowali? Apple, IKEA, Nintendo, Qualcomm, Canon, Siemens, czy Yahoo...sprawdź wyniki finansowe i dowiedz się więcej o prognozach sprzedażowych na 2014. Więcej na stronie informacjebranzowe.pl

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P