agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
innovaphone na Mobile World Congress w Barcelonie

innovaphone na Mobile World Congress w Barcelonie

GSM / Telefony / 2020-02-07 16:47:49

innovaphone AG, specjalista w ds. nowoczesnych rozwiązań do pracy i komunikacji, będzie jednym z wystawców na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które są jednym z najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń w branży IT. W dniach 24-27 lutego innovaphone zaprezentuje w Barcelonie swoją uniwersalną platformę pracy i komunikacji myApps, która stanowi technologiczną podstawę dla nowego miejsca pracy przyszłości.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po konwergencji sieci łączności głosowej i transmisji danych kolejnym dużym wyzwaniem dla sektora IT jest konwergencja sieci stacjonarnych i komórkowych. Mobile World Congress w Barcelonie jest wiodącym międzynarodowym punktem spotkań branży IT i prezentuje wszystkie ważne trendy i innowacje technologiczne w tym sektorze. Wśród prezentowanych innowacji znajduje się nowe rozwiązanie do pracy i komunikacji niemieckiego pioniera IP innovaphone myApps. innovaphone myApps przełamuje granice pomiędzy biurowymi stanowiskami pracy i komunikacją mobilną, pomiędzy systemem telefonicznym on premises  i tym opartym na chmurze obliczeniowej. "Cieszymy się, że podczas Mobile World Congress będziemy mogli powitać na naszym stoisku zainteresowanych sprzedawców i klientów, a także operatorów, dostawców usług hostingowych i internetowych", mówi Konstantin Kruse, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej innovaphone. "Chcemy z nimi porozmawiać i pokazać im na miejscu, jakie możliwości oferuje nasza platforma myApps w zakresie usług w chmurze. Dzięki innovaphone, dostawcy usług w chmurze są niezwykle elastyczni, ponieważ mogą obsługiwać własną platformę chmury, jak również kupować lub odsprzedawać "gotowe" usługi chmury z innovaphone.

W Barcelonie firma innovaphone skierowana jest oczywiście również na rynek hiszpański. "Widzimy tu duże możliwości rozwoju i elastyczność rynku. Z niecierpliwością czekamy na interesujące spotkania i dyskusje z naszymi hiszpańskimi klientami i resellerami", podkreśla Konstantin Kruse. Zainteresowani klienci i partnerzy biznesowi mogą spotkać się z hiszpańskojęzycznym zespołem innovaphone w hali 6, stoisko 6M8 (wspólne stoisko landu Badenii-Wirtembergii).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe